Úprava vzhledu

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  neteyescz a poslední změna je stará 12 let, 7 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1119

    Styx
    Participant

    Rezignoval jsem kvůli své lenivosti a rád bych převedl stávající stránky do WordPressu. Hledám tedy někoho, kdo mi samozřejmě levně a rychle přizpůsobí layout. Klidně se podvolím již nějakému zavedenému, zásadní jsou pro mně stávající barvy a fotky a obsah.

    #9013

    max
    Participant

    Zdravím, co použít nějakou s free šablon?

    #9014

    admin
    Keymaster
    Web

    V jakém redakčním systému jsou stávající stránky? Nebo jde pouze o HTML?

    Samotná úprava stávajícího layoutu je samozřejmě složitější než výběr nějaké existující šablony, ale také je to samozřejmě možné, záleží to na každém webu. Šablony dostupné zdarma jsou k dispozici v oficiálním adresáři šablon nebo si můžete pořídit nějakou prémiovou šablonu.

    Můžete poslat nějaké podrobnosti na email pavelevap@separatista.net, zkusíme se na to podívat a připravit nějaký časový a cenový odhad…

    #9015

    Styx
    Participant

    Prosím nekamenujte mě, vrtám se ve WordPressu pár hodin. Co se týče šablon, není problém při instalaci s češtinou?

    #9016

    admin
    Keymaster
    Web

    Součástí češtiny pro WordPress je pouze překlad výchozích šablon Twenty Ten a Twenty Eleven. Všechny ostatní šablony jsou v původní jazykové (většinou anglické) verzi a každý uživatel si je musí přeložit sám, případně si najít někoho, kdo to pro něj udělá…

    #9017

    neteyescz
    Participant

    Na překlad můžete použít například program Poedit(http://www.poedit.net/download.php).

    Případně přečtěte můj článek:

    http://www.neteyes.cz/clanky/jak-prelozit-wordpress-sablonu/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti