Zásilkovna bez pluginu

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (6 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  stefka a poslední změna je stará 3 roky, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 15)
 • Autor
  Příspěvky
 • #37852

  aktebalka
  Participant

  Ahoj, dělám jednoproduktový eshop a potřebuju tam dostat pobočky Zásilkovny, když zákazník vybere tenhle typ dopravy. Vím, že na webu Zásilkovny si můžu zkopírovat html kód, ale prosimvás, já prostě nevím, kam ho vložit :-) Píšou, že to mám přidat do eshopu před konec tagu </body>… ale KAM??? :) díky … jo a eshop dělám přes woocommerce.

  #37861

  admin
  Keymaster
  Web

  Bohužel to není tak jednoduché, sice si tam můžete jednoduše zkopírovat kód, ale to zařídí pouze zobrazení poboček. Neřeší to jejich uložení s objednávkou a odeslání administrátorovi. Zásilkovna by ale měla být během velmi krátké doby součástí pluginu České služby (už se to testuje).

  #37867

  admin
  Keymaster
  Web

  Základní funkčnost Zásilkovny (výběr a ukládání poboček) se stala součástí pluginu České služby, nejnovější testovací verzi 0.6-alpha můžete stáhnout přímo zde.

  #37985

  Dragan
  Participant

  Zdravím,

  plugin na mém webu nejede správně. Nefunguje doprava zdarma – zobrazuje se pouze dopravní metoda Zásilkovna a dále dropdown s výběrem z-pointů také nefunguje. Zřejmě nějaká chyba ve skriptu.
  Je možné u Vás poptat opravu?

  Díky

  #37986

  admin
  Keymaster
  Web

  :-( Možná nějaký konflikt… Je možné to někde vidět, kde bych to mohl vyzkoušet a podívat se na nastavení (kontakt)?

  #38003

  admin
  Keymaster
  Web

  Tak nakonec šlo o trochu jiné problémy s nastavením dopravy zdarma, samotná Zásilkovna funguje bez problémů. A plugin české služby dostal nové funkce pro nastavení cenových intervalů pro jednotlivé způsoby dopravy, možnost zadávání cen s DPH (WooCommerce umí pro dopravu pouze ceny bez DPH) a možnost zobrazení textu pro dopravu zdarma (WooCommerce nezobrazuje nic). Podrobnosti naleznou zájemci zde.

  @dragan: Díky za testování :-)

  #38273

  magic
  Participant

  Dobrý den, ukládá se prosím někde ID zasilkovny do databáze ? Našel jsem uloženy jenom název pobočky ale ne její ID. Děkuji moc za radu.

  #38320

  admin
  Keymaster
  Web

  @magic: Zatím se nikde neukládá, protože se s ním dále nepracuje. Jakmile bude zveřejněna verze, která automaticky odesílá objednávky do Zásilkovny, tak se tam ukládat bude, protože to bude propojené, nyní je to pouze informace pro eshop, na kterou pobočku to mají odeslat.

  #38327

  magic
  Participant
  This reply has been marked as private.
  #39074

  stefka
  Participant

  Mám instalovaný plugin české služby 0,6 alpha, ale možnost zásilkovny se mi tam přesto vůbec nezobrazuje, jen uloženka a dpd parcel shop, takže používám stále plugin od pana Surého, jenže ten se již neaktualizuje a začíná dělat v nové verzi WP potíže. Kde v české služby tu zásilkovnu najdu?
  Děkuji

  #39075

  admin
  Keymaster
  Web

  @stefka: V menu WooCommerce – Nastavení – České služby – Doprava musíte nejdříve použití Zásilkovny aktivovat.

  #39078

  stefka
  Participant

  To bych ráda, ale nikde tam tu možnost nevidím :)
  Ještě mě napadlo, odinstalovat a znovu nainstalovat české služby, ale mám obavy zda si to bude pamatovat data a nastavení…

  #39103

  n3s4
  Participant

  Zkuste ručně přejít na URL na vašem webu:
  /wp-admin/admin.php?page=wc-settings&tab=ceske-sluzby&section=doprava

  #39153

  stefka
  Participant

  Díky moc, u 2 webů to šlo, což je super, ale bohužel u 2 webů to nešlo vůbec.
  Nějaká další super rada, která by dořešila ty zbývající 2 weby? :)

  #39173

  stefka
  Participant

  Tak jsem nakonec na ty 2 weby, kde ten link nefungoval, nahrála přes ftp jednotlivé složky plug-in znovu a obnovila, sice se to nezobrazovalo ani po obnovení, ale pomocí toho linku, co jste tu vložil, už to šlo zobrazit a nastavit. Je to super. Díky moc za pomoc :)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 15)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.