Zásilkovna bez pluginu

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 1 měsíc, 2 týdny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #37852

  aktebalka
  Participant

  Ahoj, dělám jednoproduktový eshop a potřebuju tam dostat pobočky Zásilkovny, když zákazník vybere tenhle typ dopravy. Vím, že na webu Zásilkovny si můžu zkopírovat html kód, ale prosimvás, já prostě nevím, kam ho vložit :-) Píšou, že to mám přidat do eshopu před konec tagu </body>… ale KAM??? :) díky … jo a eshop dělám přes woocommerce.

  #37861

  admin
  Keymaster
  Web

  Bohužel to není tak jednoduché, sice si tam můžete jednoduše zkopírovat kód, ale to zařídí pouze zobrazení poboček. Neřeší to jejich uložení s objednávkou a odeslání administrátorovi. Zásilkovna by ale měla být během velmi krátké doby součástí pluginu České služby (už se to testuje).

  #37867

  admin
  Keymaster
  Web

  Základní funkčnost Zásilkovny (výběr a ukládání poboček) se stala součástí pluginu České služby, nejnovější testovací verzi 0.6-alpha můžete stáhnout přímo zde.

  #37985

  Dragan
  Participant

  Zdravím,

  plugin na mém webu nejede správně. Nefunguje doprava zdarma – zobrazuje se pouze dopravní metoda Zásilkovna a dále dropdown s výběrem z-pointů také nefunguje. Zřejmě nějaká chyba ve skriptu.
  Je možné u Vás poptat opravu?

  Díky

  #37986

  admin
  Keymaster
  Web

  :-( Možná nějaký konflikt… Je možné to někde vidět, kde bych to mohl vyzkoušet a podívat se na nastavení (kontakt)?

  #38003

  admin
  Keymaster
  Web

  Tak nakonec šlo o trochu jiné problémy s nastavením dopravy zdarma, samotná Zásilkovna funguje bez problémů. A plugin české služby dostal nové funkce pro nastavení cenových intervalů pro jednotlivé způsoby dopravy, možnost zadávání cen s DPH (WooCommerce umí pro dopravu pouze ceny bez DPH) a možnost zobrazení textu pro dopravu zdarma (WooCommerce nezobrazuje nic). Podrobnosti naleznou zájemci zde.

  @dragan: Díky za testování :-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.