WPlama.cz – návody a tipy pro WordPress

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Projekty, akce, diskuze WPlama.cz – návody a tipy pro WordPress

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Tomáš Cirkl a poslední změna je stará 9 let, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #19015

  Tomáš Cirkl
  Participant
  Web

  Ahoj, rád bych představil nový projekt určený pro WordPress začátečníky i pokročilé. Chceme zde denně vytvářet články týkající se tohoto redakčního systému a další zajímavé tipy, které pomohou při tvorbě webu. Rádi zde budeme poskytovat a šířit zajímavé informace.

  Najdete nás na adrese http://www.wplama.cz :)

  #19073

  admin
  Keymaster
  Web

  Sice nemám moc rád, když se na fóru někdo registruje jen kvůli propagaci svého projektu, ale když je to pro dobro věci :-) Web sleduji už delší dobu, některé články jsou dobře zpracovány… Jen mě trochu “mrzí” nová poradna aneb nechcete se spíš účastnit provozu místního fóra a předávat zde své znalosti a zkušenosti uživatelům (když už tu jste registrovaní)? Dotazů (i těch nedořešených) tu máme docela dost :-) Chápu, že to není práce na vlastním projektu, ale už teď uživatelé často zadávají stejné dotazy na různé weby… Možná bychom mohli najít nějakou možnost spolupráce?

  #19076

  Tomáš Cirkl
  Participant
  Web

  Ahoj,

  no já jsem tu už účet měl, ale chtěl jsem zde vystupovat pod svým jménem :)

  Co se týče té poradny, tak jsme ji tam ani mít nechtěli, ale lidi nám kvůli tomu psali. A protože si fóra na separatistovi vážíme, rozhodli jsme se jít jinou cestou. Proto taky jiné zpracování než je zde.

  Já budu jedině a navážu spolupráci, stejně jsem Tě chtěl kvůli tomu kontaktovat. Napiš mi na email tomascirkl@gmail.com a něco vymyslíme :)

  Tomáš

  #19077

  admin
  Keymaster
  Web

  Aha, registrované uživatele moc nezkoumám, takže jsem asi původní účet neodhalil :-)

  Rozumím tomu, ale přijde mi to trochu škoda, zejména pokud máte v současné době kapacity na nějakou rozsáhlou tvorbu (i provozování poradny). Tady je spousta nedořešených dotazů (a tisíce registrovaných uživatelů), zatímco zakládáte novou poradnu a snažíte se ji propagovat pro nové uživatele. Sice tomu říkáte poradna a funguje trošku jinak (také jsem tuto variantu zvažoval), ale pořád je to de facto fórum podpory (tedy dotaz + řešení). Samozřejmě chápu, že je to součást celého projektu, nabírá to uživatele, atd. Osobně mi to nijak nevadí (naopak mám konkurenci rád), ale přijde mi to trochu škoda.

  Samozřejmě je to i trochu můj problém, protože potřebuji nabídnout novým webům řešení, kdy by se jejich zástupci mohli účastnit fóra, ale zároveň z toho měli i nějaké výhody (aneb proč to vlastně dělat). Aneb oboustranně výhodná spolupráce… Ozvu se emailem :-)

  #19078

  Tomáš Cirkl
  Participant
  Web

  Jasně, čekám tedy na email. Zběžně jsme to tu probrali a máme pár návrhu jak spolupracovat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti