WP Widgety – není vidět sidebar

Domů Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem WP Widgety – není vidět sidebar

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  milamicinka a poslední změna proběhla před 8 měsíců, 1 týden.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #32864

  milamicinka
  Účastník

  Hezký večer, mohu Vás poprosit o pomoc? Chtěla jsem si do postranního panelu udělat nějaké změny a přetáhnout si tam widgety navíc. Vše mi fungovalo normálně před cca měsícem. Teď koukám, že v menu widgety vůbec vpravo nevidím nic. Vlevo mám jen sloupec s pár widgety, toť vše.
  Díky moc, Nora

  #32874

  admin
  Klíčník
  Web

  To je podivné, ani v menu Vzhled – Přizpůsobit nemáte v nabídce Widgety a nemůžete je nikam umístit? Jakou používáte šablonu? Neměnilo se na webu něco za poslední měsíc (např. nějaké aktualizace)?

  #32878

  milamicinka
  Účastník

  nikde nic, posílám screenshoty, co se mi tam zobrazuje, když dám widgety a pak vzhled / přizpůsobit. Jedu na WP 4.7.5 a šablonu Piemont. Děkuji moc.

  #32985

  milamicinka
  Účastník

  Hezký den, nevíte prosím někdo, co s tím? Děkuji

  #32997

  milamicinka
  Účastník

  Hezký den, mohu Vás poprosit o pomoc? Již jsem tu jednou psala, že mi nejdou nastavovat widgety. Chtěla jsem si dnes přenastavit také favicon a v nabídce vzhled / přizpůsobení se mi zobrazuje po kliknutí na “přizpůsobit” pouze obrázek v příloze screen2. Stejně tak u položky widgety, které potřebuji zeditovat, screen 1. Nevíte někdo, co to je a jak to uvést do normálního funkčního stavu? Navíc mám pocit, že jsem tam neměla tlačítko “manage with lice preview, které tam teď je”. Používám šablonu Piemont. Děkuji moc, už jsem z toho nešťastná.

  #33000

  milamicinka
  Účastník

  Ještě jsem zapomněla zmínit info, že nevím ,jestli se to náhodou nestalo aktualizací na WP 4.7.5, ale rozhodně to předtím bez problému jelo vše. Děkuji moc

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.