WordPress – objednávkový formulář

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) WordPress – objednávkový formulář

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Azifaral a poslední změna je stará 3 měsíce, 4 týdny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #35937

  dejvic
  Participant

  Ahoj všem, omlouvám se za možná “LAMA” otázku.
  Mám své stránky vytvořené ve WP a potřeboval bych tam
  vyřešit jednu stránku s objednávkovým formulářem, kde budou na výběr 3 roletky a dle výběru se spočítá cena a zašle se klientovi a adminovi na email. Prosím pomohl by me někdo s tím? dekuji David

  #35938

  Jakub
  Participant
  Web

  Napište mi na knytl@wpkompletne.cz a podívám se na to.

  #35939

  Azifaral
  Participant
  Web

  Dobrý den,
  používám Caldera Forms a ten něco takového umí, viz video. A samozřejmě, protože se jedná o standardní formulářový systém, tak to odeslání na více různých emailů není problém.

  #36062

  admin
  Keymaster
  Web

  @dejvic: Podařilo se to nějak dořešit? Jaké řešení jste nakonec použil?

  #36156

  dejvic
  Participant

  díky za tipy. Bohužel jsem zatím zvládl nainstalovat nový server, + WORDPRESS a aktuální verzi PHP. Mam nainstalovanou i Calderu a ted prosím který z pluginů na to použít? Řešil jste to někdo, ať jich nemusím zkoušet více? Děkuji.

  #36157

  Azifaral
  Participant
  Web

  Dobrý den,
  no žádný další plugin nebudete potřebovat. Pokud se podíváte na to video na které jsem vám dával odkaz tak to uděláte právě pomocí Caldera Form.

  #36164

  dejvic
  Participant

  super, díky Azifaral za pomoc. Skvělá záležitost, vše se vyřešilo.

  Jen menší problém.
  Potřebuji vložit na formulář samotný text, to bohužel nevím jak, a potom vytvořil jsem formulář a dole tlačítko SUBMIT- odeslat objednávku, ale bohužel tlačítko se zobrazí pouze pokud na něj najedu myší.

  Nevíš jak ho zobrazit napořád.

  #36165

  Azifaral
  Participant
  Web

  Pokud se jedná o vložení textu mezi jednotlivé formulářové bloky, tak tam existuje blok HTML, tzn. uděláte nový blok do kterého vkládáte nový field a ten field je Content – HTML (viz. přiložený obrázek). Tam už se ale musí to HTML definovat klasicky pomocí HTML tágů, tam už wysiwyg není (viz druhý obrázek).

  Pokud by se jednalo o nějaký dlouhý text před a po formuláři, tak to je normální post/page a ten formulář vložíte někde mezi.

  Co se týká Submit buttonu, tak tam asi bude nějaký konflikt s CSS, z největší pravděpodobností se šablonou. Je to možné někde vidět?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.