wordpress 3.5.1 cz nejde cestina

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Čeština pro WordPress wordpress 3.5.1 cz nejde cestina

Štítky: 

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  vacuto a poslední změna je stará 10 let, 9 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3427

    vacuto
    Participant
    Web

    Zravim,

    potrebuju radu. Stahnu jsem si zde (http://cs.wordpress.org/) wordpress 3.5.1 cz_CZ a po naistalovani na hostingu ho mam anglicky (hosting wedos). V sobouru wp-config mam spravny prikaz define(‘WPLANG’, ‘cs_CZ’); Nevim co jsem udelal spatne? Diky

    #15794

    admin
    Keymaster
    Web

    To je podivné, po stažení českého balíčku je čeština aktivována automaticky. Takže celá administrace je anglicky? Jde o novou čistou instalaci?

    #15795

    vacuto
    Participant
    Web

    ano vsechno je v anglictice. Jde o reinstalaci. stra web jsem smazal komplet cely a nahral novy wordpress a novou databazi.

    #15796

    Lukenzi
    Participant

    Alespoň odkaz na web by nebyl?

    #15800

    vacuto
    Participant
    Web

    tak nemam tam vubec nic hotoveho… je tam jen hodena zaklani sablona

    http://www.krekovopen.cz

    #15801

    admin
    Keymaster
    Web

    Jaký používáte hosting? Podobný (nevyřešený) problém se nám tu také nedávno objevil, ale autor dotazu už dále nereagoval. Ale většinou je to problém uživatele, ještě jsem se nesetkal s tím, že by čeština opravdu “nefungovala”…

    Můžete nám poslat přihlašovací údaje (FTP + administrace WordPressu), zkusíme se na to podívat…

    #15802

    vacuto
    Participant
    Web

    kam to chce poslat na email? jaky?

    #15803

    admin
    Keymaster
    Web

    Ehm, dnešní vedro už na mě asi začíná působit, na email jsem zapomněl :-)

    Přístupy pošlete prosím na adresu pavelevap@separatista.net

    #15804

    admin
    Keymaster
    Web

    Jaký používáte program pro přístup pomocí FTP? Všechny nahrané soubory mají odstraněná velká písmena. Takže WordPress chce načíst např. soubor wp-includes/SimplePie/Misc.php, ale nenajde ho, protože na webu máte vše pouze v podobě s malými písmeny wp-includes/simplepie/misc.php.

    A to samé platí pro lokalizační soubory ve složce wp-content/languages, které jsou tam v podobě cs_cz.mo, ale musí tam být cs_CZ.mo. Doporučuju vše smazat a znovu nahrát celý instalační balíček, tentokrát i s velkými písmeny. WordPress znovu instalovat nemusíte, jen je třeba vše smazat a znovu nahrát.

    #15805

    admin
    Keymaster
    Web

    P.S. Docela by mě zajímalo, jakého používáte FTP klienta a co to bylo za nastavení, které likviduje při přenosu všechna velká písmena?

    #15806

    vacuto
    Participant
    Web

    Zdravím,

    omlouvam se ze jsem neodpovedel drive, ale by jsem na dovolene :)

    Pouzivam klinta Total Commander a jeste si mi to snim nestalo. Az ted. Nevim kde jsem udelal chybu, ze mi to zmenilo vsechno na maly pismena.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti