Vaše fórum

Štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  massar11 a poslední změna je stará 9 let, 5 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22050

  massar11
  Participant

  Zdravím Vás, mám dotaz, ale tenhle je přímo na Vás. Líbí se mi vaše fórum jak ho máte udělaný, nemohl by jste mi prosím nějak pomoct? Fórum bbPress mám nainstalované, ale nejde mi propojit se stránkou.Chtěl bych to jak to máte Vy, nahoře v menu FÓRUM PODPORY
  NEJNOVĚJŠÍ TÉMATA
  VYTVOŘIT NOVÉ TÉMATA
  nevím jak udělat toto stromořadí nebo jak bych to nazval a aby v té stránce bylo fórum a na ostatních ne, jde mi dát jen jako widget a to nechci, jestli mi rozumíte.A kdyby se Vám ještě chtělo, ale není to priorita, tak jak jste udělal tu tabulku,báner, nevím jak to nazvat, jak máte na přihlášení do fóra. Vše sem vyznačil červeně na obrázku v příloze.Já ji mám, jako na druhém obrázku v příloze. Kdyžtak předem děkuji za jakékoliv nasměrování. S pozdravem

  #22051

  massar11
  Participant

  ještě zkouším ten obrázek odeslat,koukám že se neodeslal.

  #22057

  admin
  Keymaster
  Web

  Obrázky se v pořádku nahrály, díky!

  Je to vcelku jednoduché, používám klasické stránky a zkrácené zápisy (shortcode) pro bbPress.

  Příklady použití:

  “Fórum podpory” je stránka, které obsahuje zkrácený zápis [bbp-forum-index].

  “Nejnovější témata” je také stránka (podstránka pro “Fórum podpory) a obsahuje zase zkrácený zápis [bbp-topic-index].

  “Vytvořit nové téma” je opět podřazená stránka pro “Fórum podpory” a obsahuje zkrácený zápis [bbp-topic-form].

  A nakonec mám ještě stránku “Zatím bez odpovědi“, kde jsou všechny dotazy, na které zatím nikdo neodpověděl. Není sice uvedena v horním navigačním menu, ale také je to podstránka pro stránku “Fórum podpory” a obsahuje zkrácený zápis [bbp-single-view id="no-replies"].

  Možností je ale mnoho, můžete to různě kombinovat… Můžete také využívat automatické standardní odkazy, které vyplývají z toho, že jsou fóra, témata a odpovědi de facto vlastní typy obsahu a automaticky fungují i jejich archivy (výpisy).

  Přihlašovací formulář do fóra je pouze jednoduchý (a nijak neupravovaný) widget “(bbPress) Login Widget”.

  #22068

  massar11
  Participant

  Děkuji, jenomže víte co, já, zas tak dobrý nejsem :-) Mě jak to někdo nenapíše detailně, tak tápu.Nejlepší je video nebo obrázky, tam je to pro mě, pro blbý :-) ale i přesto děkuji za snahu, budu muset více trénovat s wordpressem ;-) snad na to nějak přijdu časem a pochopím Vás.

  #22074

  admin
  Keymaster
  Web

  To zvládneme, napište prosím, čemu konkrétně nerozumíte? Zkuste vytvořit novou stránku (menu Stránky) a do hlavního pole editoru (kam obvykle píšete samotný text stránky) vložte [bbp-forum-index]. Stránku publikujte a přidejte do navigačního menu (Vzhled – Menu). Na této stránce by se pak mělo objevit základní fórum.

  #22084

  massar11
  Participant

  No fórum mám v menu.Základní stránku si dovedu udělat,ale nejde mi ta podstránka nebo jak to nazvat. Aby se udělalo to stromořadí co máte Vy. A čeština asi pro fórum zatím náhodou není, že? Zatím to mám takto. Posílám screen.

  #22085

  massar11
  Participant

  sem zapomněl upravit velikost obrázku :-)

  Attachments:
  #22087

  massar11
  Participant

  Tak už se mi to povedlo, ale musel sem se v tom chvilku šťourat :-) i přesto díky moc za snahu a vytrvalost ;-) ještě k tomu překladu do češtiny, je nějaký prosím?A jak funguje VYHLEDÁVÁNÍ NA FÓRU? když zadám už nějaké klíčové slovo, co jsem uměle vložil jako test do fóra, tak mi to nic nenajde :-/ jestli mi rozumíte? Předem děkuji za nějakou odpověď

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.