URL odkaz pro nahrany soubor v WP Media

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem URL odkaz pro nahrany soubor v WP Media

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Lemur a poslední změna je stará 8 let, 1 měsíc.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #27528

  Lemur
  Participant

  Ahojte, da ve WP zmenit zpusob vytvareni URL adres k nahranym souborum? Kdyz nahravam PDF.soubor do slozky Media, vytvori se mu automaticky URL ve forme: http://lenkaurban.cz/wp-content/uploads/2016/05/blabla.pdf. Jedna se mi o retezec /wp-content/uploads/2016/05/. Pokud totiz nahrany eBook upravim v jinem mesici, tak odkaz, ktery jsem poslala lidem v emailu v predchozim mesici uz nebude funkcni…
  Idealni by bylo, kdyby byl URL odkaz univerzalni, abych jej mohla v case upravovat a link by fungoval i drivejsim objednavkam. Nevite, jak by to slo? Diky

  #27530

  admin
  Keymaster
  Web

  Pokud soubor nahrajete k nějakému příspěvku či stránce (nikoli samostatně do Knihovny médií), tak zůstane adresa nového souboru stejná, protože se datum určuje podle přiřazeného příspěvku (či stránky) a nikoli data nahrání souboru.

  Pro tyto případy je ale asi nejvhodnější použít plugin Enable Media Replace, který umožní nahrané soubory snadno nahrazovat přímo v administraci (a adresa by měla zůstat stejná).

  #27531

  Lemur
  Participant

  Dekuji, vyzkousela jsem a funguje. Aspon ta prvni moznost ze dvou nabizenych plug-inem. :)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.