Spam Free WordPress

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  neteyescz a poslední změna je stará 8 let, 6 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1271

  mira
  Participant
  Web

  Zdravim, na strankach mam problem se spamem, nebo jsem mel. Pouzivam tento antispam ( Spam Free WordPress), ktery jsem si jeste trochu vylepsil. Overovaci kod nepisu jako text, ale zapisuji ho do obrazku.

  http://kodugamelab.eu/

  #9826

  neteyescz
  Participant

  Dobrý den,

  Pokud se vám tento nástroj neosvědčil, můžete použít jiný, je jich hrozná spousta. Takovýhle dotazů tu již pár máme, proto doporučuji předně přečíst toto https://www.separatista.net/forum/topic.php?id=471 či https://www.separatista.net/forum/topic.php?id=564 ( v obou naleznete i velký výčet pluginů ). Jde ale také o to, čo myslíte tím “problém se spamem”, mě, když jsem měl jieště předpotopní matematickou ochranu šlo do blogu více spamů, než bez žádné, leč je to nelogické. Pokud nechcete uživatele odradit a zároveň nechcete být jen botem na schvalování, zapněte Akismet, zapněte schvalování prošlých komentářů a budete se mít dobře vy i uživatelé.

  Mimochodem, ten KODU je nástroj pro začínající programátory aplikací? Pokud ano, je to celkem zajímavé…

  Neteyes.cz

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.