Seřazení vlastností produktu woocommerce

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Seřazení vlastností produktu woocommerce

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  KomplexniLuke a poslední změna je stará 1 rok, 4 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #37226

  KomplexniLuke
  Participant

  Zdravím všechny,

  mám tržiště http://pneukusovky.cz/produkt/test/ . A potřebuji aby se vlastnosti produktu v levém sloupci pod obrázkem – Detaily, seřazovaly dle čísla od 1. do 7. . Všechno se zdá správně nastaveno, akorát na produktové stránce se to zobrazuje u každého produktu v jiném pořadí, záhadně náhodně.

  Vlastnosti se ve správně pořadí zobrazují v administraci i se správně zobrazují v frontendu na stránce přidávání produktu. Ale na samotné stránce produktu se to vždycky nějak rozhodí – a navíc u každého produktu jinak.

  Jedná se o tržiště, takže není možné, aby jsem pořadí vlastností editoval u každého produktu zvlášť v backendu (kde to jde přetažením pořadí vlastností).

  Může někdo prosím poradit? Googlím už pár hodin a nedošel jsem k řešení.

  Dále se chci zeptat. Existuje pro woocommerce nějaký vyhledávač, který bude omezený vždy pouze na konkrétní obchod tržiště a jeho produkty? Jedná se o to, aby když prodejce má ve svém “obchodě” na tržišti třeba tisíc produktů, tak aby si mohl v produktech snadno vyhledávat a zároveň aby se mu ve vyhledávání nezobrazovaly produkty z celého tržiště i od jiných prodejců.

  Díky moc.

  Ať se všem daří a mějte se skvěle!

  #37228

  KomplexniLuke
  Participant

  Nikdo neví to seřazení vlastností produktu? V postranním panelu sidebar widget pod nadpisem Detaily? Asi se bude jednat jen o přidání nějakého krátkého kódu, parametru pro tuhle funkci, aby byla abecedně.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.