Schvalovani komentaru

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  roboti006 a poslední změna je stará 7 let, 10 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1855

  tuxmartin
  Participant

  Ahoj,

  shanim nejaky plugin na schvalovani komentaru.

  Co chci: novy uzivatel musi po napsani prispevku cekat na schvaleni. Schalit ho muze admin a “overeny” uzivatel. Napr. po 10 overenich uz nepotrebuju schvaleni komentaru.

  Uzivatel se stane overenym po napr. 50 vlastnich schvalenych prispevcich. Pak muze schvalovat prispevky ostatnim uzivatelum.

  S WordPressem nemam skoro zadne zkusenosti (pouzivam Drupal). Muzete mi nekdo poradit nejaky plugin, ktery by splnil me predstavy?

  Diky za pomoc,

  Martin

  #12221

  roboti006
  Participant

  Moc toho o tomto tématu nevím, ale co vím, že se první dvě věci dají nastavit samostatně v nastavení WP, a není na ně potřeba žádný plugin, alespoň z části. Po instalaci WP je automaticky nastaveno, že komentáře musí být schváleny. V adminu jde nastavit, že uživatel který už má jeden schválený komentář, schválení nebude potřebovat. Možná by ti mohl stačit ten jeden?… Jinak o ničem takovém osobně nevím, nepoužívám komentáře (zatím), a ani mi to moc nevadí… ;) Snad jsem byl trochu prospěšný…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.