Pure PHP Localization

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1065

  n3s4
  Participant

  Funguje, nebo spíše má význam používat tento plugin v nové verzi WP 3.2.1 ? A dále bych se chtěl zeptat jestli neznáte nějaký plugin na návštěvní knihu?

  Děkuji za odpověď

  #8742

  admin
  Keymaster
  Web

  Ano, nic zásadního se nezměnilo, vše je shrnuté v našem článku. Pokud máte dostatečný memory_limit a web se načítá rychle, tak ho asi není třeba používat. Můžete si to ale každopádně otestovat, tedy změřit využitý memory_limit před aktivací/po aktivaci pluginu a porovnat získané hodnoty, případně i subjektivní pocit rychlosti načítání… Uvítáme, když nám sem výsledky napíšete…

  Nejjednodušším řešením pro návštěvní knihu je samostatná stránka, kam mohou čtenáři přidávat komentáře. Můžete si pro stránku vytvořit vlastní šablonu a nepotřebujete žádný plugin. Jinak je často používaný plugin DMSGuestbook, který je ale až zbytečně robustní a mnoho funkcí asi ani neužijete. Ale to samozřejmě záleží na správci webu, co od návštěvní knihy přesně očekává.

  #8743

  n3s4
  Participant

  Děkuji, a ano opravdu to vypadá, že plugin snížil využití paměti. Před aktivováním byla zátěž 39.36 Mbyte z 48 Mbyte a po aktivaci pluginu je zátěž “jen” 33.98 MByte.

  #8744

  admin
  Keymaster
  Web

  Výborně, díky za informace. Občas tento plugin někomu nefunguje, ale to je patrně dáno nastavením hostingového serveru (možná cachování).

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.