Prosím moc o radu

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  ScheRas a poslední změna je stará 10 let, 5 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #6323

  majklan
  Participant

  Ahoj, prosím, pořeboval bych poradit, jak ve wordpressu udělat takovou stránku: http://www.zlatykaratbars.cz/videa-a-navody/prezentacni-videa-karatbars/

  Jde mi o to, že mám videa, které potřebuji rozkategorizovat a dat k nim obrazek, text…a ab kdyz to rozliknu tak aby tam bylo to video jak je na stránce? není nějaký plugin?

  Moc děkuji za radu, už si fakt nvím rady…

  #17133

  ScheRas
  Participant
  Web

  Dobrý den,

  hned na začátek Vás musím upozornit, že vlákno je velice špatně pojmenované. Příště zkuste do názvu vložit krátký popis problému a né větu “Prosím moc o radu”, to tady prosí všichni.

  Teď ale k věci. Jsou tři možnosti, jak takový problém vyřešit. Buď ručně vytvoříte požadované stránky a ručně do nich vložíte videa, nebo použijete některý z dostupných pluginů. Odkážu Vás na oficiální repozitář wordpressových pluginů, snad zde najdete co potřebujete. Poslední možnost která mě napadá je, že využijete některý z pluginů na kategorizaci fotografií (například NextGEN Gallery v kombinaci s rozšířením (pro NextGEN Gallery třeba zde).

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.