Problém s aktualizacemi

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 1 rok, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (z celkem 10)
 • Autor
  Příspěvky
 • #35962

  Vlada
  Participant

  Dobrý den,

  udělal jsem si úpravy textu emailů woocommerce pomocí pluginu LocoTranslate. Doposud, vždy když jsem woocommerce aktualizoval, tak stačilo přehrát potřebné soubory .po a .mo (do /languages/plugin) s upraveným překladem a vše zase mělo podobu jakou jsem chtěl. Po aktualizaci na verzi 3.5.0 to už bohužel nefunguje – anglický text není v emailech přeložen.
  Zatím tedy používám starší verzi woocommerce, ale do budoucna bych chtěl aktualizovat. Jak tento problém vyřešit? Změnil se nějak systém překladů?

  Děkuji za odpověď.
  Vláďa D.

  #35963

  admin
  Keymaster
  Web

  V nové verzi WooCommerce 3.5 se měnily texty emailů, takže pokud máte v lokalizačních souborech překlady starších textů, tak to nebude fungovat, protože tam jsou texty nové (v pluginu Loco Translate budete muset synchronizovat překlady a emaily znovu přeložit/upravit).

  #35979

  Vlada
  Participant

  Co znamená synchronizovat překlady v Loco Translate?

  #35989

  admin
  Keymaster
  Web

  Manuál je zde, stručně řečeno když jste v lokalizačním editoru (a překládáte tam jednotlivé řetězce), tak by tam mělo být tlačítko “Sync”, které by mělo umět celý lokalizační soubor aktualizovat.

  #36010

  Vlada
  Participant

  Vyřešeno. Děkuji za rady.
  Vláďa

  #36012

  admin
  Keymaster
  Web

  Jak se to podařilo vyřešit? Chyběla tam synchronizace řetězců nebo to bylo něco jiného?

  #36029

  Vlada
  Participant

  Aktualizoval jsem Woocommerce na novou verzi a potom jsem v Loco Translate kliknul na tlačítko Synchronizovat. Pak jsem vyhledal v Loco Traslate všechny nové texty a ty přepsal. Nakonec to nebylo tak pracné jak jsem původně předpokládal.

  #36033

  admin
  Keymaster
  Web

  Díky, jediná nevýhoda spočívá v tom, že budete muset po každé aktualizaci jazykové verze znovu nahrát svou původní, pokud ovšem nemáte lokalizační soubory uložené ve speciálním adresáři pluginu Loco Translate (to má ale zase jinou nevýhodu, a to že nedostáváte aktualizované překlady). Pokud máte upravených jen několik řetězců, tak by se možná spíše hodil plugin Say what?, pomocí kterého můžete upravit pouze některé řetězce.

  #36050

  Vlada
  Participant

  Do jakého speciálního adresáře v pluginu Loco Translate lze umístit woocommerce po a mo soubory s cz upraveným překladem?

  #36053

  admin
  Keymaster
  Web

  Mělo by to být wp-content/languages/loco/plugins/ (viz manuál).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (z celkem 10)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.