Problém po aktualizaci na 4.8.

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Problém po aktualizaci na 4.8.

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 6 let, 11 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33240

  topcz
  Participant
  Web

  Tak jsem zas jednou zapomněl na mou zkušenost – čím novější aktualizace (nemyslím jen WP, ale obecně), tím více problémů. Aktualizoval jsem si dnes WP na poslední verzi 4.8. a hned první problém. Chci napsat příspěvek, ale po otevření stránky, vidím v menu že chybí možnost zarovnání textu do bloku. Jsem na to zvyklý, mám rád, když jak levý, tak pravý sloupec textu jsou zarovnány. Opravdu nechápu, proč o zde bylo vypušteno. Takže jako blbec, ručně u každého odstavce přepisovat zarovnání “left” na “justify”. Při delším článku to bude radost.
  Dotaz: Existuje nějaká možnost řešení, kromě vrátit to zpět do starší verze?
  V příloze zasílám screen toho menu.
  Díky a hezký den

  #33249

  admin
  Keymaster
  Web

  Ikonka pro zarovnání do bloku z vizuálního editoru zmizela už ve WordPressu 4.7. Tato změna dává i smysl, protože zarovnání by se mělo řešit hromadně přes nastavení kaskádových stylů (CSS), hezké zdůvodnění najdete např. zde. Pokud na tom ale trváte, tak můžete použít jednoduchý plugin Re-add text underline and justify, který do editoru potřebné tlačítko vrátí…

  #33250

  admin
  Keymaster
  Web

  A ještě doplním odkaz na podobné téma s tipem na další plugin.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.