Příspěvěk z WordPress do Facebook-jak?

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Příspěvěk z WordPress do Facebook-jak?

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  ippokorny a poslední změna je stará 11 měsíců, 1 týden.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33714

  ippokorny
  Participant
  Web

  Mám konto na Facebook a v rámci něho nezávislou stránku. A když jsem vytvořil ve WordPress příspěvek, tak mi plugin Add Link to Facebook na tu stránku příspěvek celý zkopíroval (tedy ne do mého Timeline). A asi od jara se něco změnilo na Facebook a chce to po mě nějaký upgrade a já netuším, o co jde. Plugin je 2 roky neaktualizovaný.
  Tedy hledám postup, jak by se automaticky kopíroval příspěvek do určité stránky na Facebook.
  Pokud používám wordpress.com, tak tam se dá u příspěvků nastavit zkopírování příspěvku bez pluginů v menu Publicize, i když mi to právě také nějak zatuhává, pokud dám u Facebook Reconnected (Twitter funguje).

  #33716

  admin
  Keymaster
  Web

  Patrně jde o tento problém (je tam uvedena i ruční oprava), ale plugin Add Link to Facebook vypadá stejně bohužel dost opuštěně…

  Nejsem si zcela jist, ale zmiňované funkce z WordPress.com jsou možná součástí pluginu Jetpack a můžete si je pak aktivovat i na klasickém WordPress webu.

  #33908

  ippokorny
  Participant
  Web

  Já zkusil instalovat plugin jetpack, ale je složitý, umí toho hodně, požaduje spoustu provázaností s jinými systémy, tedy spíše pro odborníky, že jsem to vzdal.

  #33929

  ippokorny
  Participant
  Web

  Vyřešeno, použil jsem plugin AccessPress Facebook Auto Post a příspěvky z různých webů ve WordPress mi padají pomocá pluginu na mou facebookovou stránku. Tedy na ní přibývají příspěvky, vypadá jako aktivní, přičemž na ní ani nechodím.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti