přepínání editoru a html

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 14 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #655

  k-h600
  Participant
  Web

  Stále se zobrazuje “obyčejný” text bez značek…

  Po vložení nového html tam “zůstane” ale staré značky nevidím.

  Děkuji.

  #7035

  admin
  Keymaster
  Web

  Tak to mi není úplně jasné. Zkus to popsat trochu detailněji s nějakým příkladem… Obecně bývá problém s některými pluginy (zkus je všechny deaktivovat), nebo povolením unfiltered_html. Ale bez podrobností to je těžké odhadovat…

  #7036

  k-h600
  Participant
  Web

  Pluginů se bojím, mám asi jen startovní …

  Při úpravě stránky vpravo nahoře ouška Editor – HTML.

  Ve stavu Editor je v okně text – OK.

  Ve stavu HTML

  <span style=”color: #ff0000;”>

  </span>Karel s motorkou Honda 600 CBR

  je soukromou osobou,

  ale nikde další HTML ???

  Že by nebyl potřeba ???

  Ď. k-h600

  #7037

  admin
  Keymaster
  Web

  Jaké další HTML bys tam chtěl? Změnil jsi u textu barvu, ještě to můžeš udělat třeba tučně (strong). HTML značky pro odstavce se v editoru nezobrazují a generují se až při zobrazení na webu. Zkus si tam vložit třeba nějaký obrázek – nějaké HTML se ti tam určitě zobrazí…

  #7038

  hlav
  Participant
  Web

  Dobrý večer, používám WP 2.9.1. Mám opačný problém, jak kolega výše. Z ničeho nic mi dnes (“13.”) přestalo u jedné jediné stránky na svém webu fungovat přepínání mezi “EDITOR” a “HTML”. Stále vidím text jen v html kódu (i když kliknu na tlačítko EDITOR). Současně s tím přestalo fungovat nahrávání obrázků, videí atd. po kliknutí na ikony nad horním rámečkem. Na ostatních stránkách nebo v rubrikách mi přepínání funguje. Co se s tím dá dělat? Není to tím, že “porušená” stránka je už dosti velká? Díky, hlav.

  #7039

  admin
  Keymaster
  Web

  Pokud to dělá pouze u té jedné stránky (a u jiných je to v pořádku), tak bude problém patrně v této stránce (jinak by to mohl způsobovat nějaký plugin). Nemusí to být ani tak její délkou, jako spíše nějakým nechtěně vloženým Javascriptem či špatným HTML kódem. Těžko říci. Možná i nějaký problém v šabloně (pokud jste ji upravoval a nějak konkrétně řeší tuto stránku). Zkusil bych ještě jiný prohlížeč, jestli si s tím neporadí lépe. Každopádně doporučuji stránku dělit na menší úseky (podstránky či klasicky rubrika a příspěvky) a aktualizovat na nejnovější WordPress. Pokud chcete nějakou konkrétnější radu, tak se na to budu muset asi přímo podívat a budu potřebovat přihlašovací údaje (kontaktujte mě prosím emailem v profilu).

  #7040

  hlav
  Participant
  Web

  Dobrý den, díky za odpoveď. Taky si myslím, že se něco pokazilo v html kódech, ale nenašel jsem kde a co. Rád bych stránku taky rozdělil na “podstránky”, resp. ji převedl na rubriky, ale tohle je na mne moc. Nerad bych přišel o vytvořené. Budu vděčný za další pomoc, jen je zde další problém: nemohu najít Váš mail (v profilu). Můžete mne prosím sám kontaktovat na colonel@mybox.cz? Díky hlav.

  #7041

  admin
  Keymaster
  Web

  Email je pro příště k nalezení zde (ale není to zcela očividné). Ale už jsem poslal email…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.