POMOC!

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 11 let, 6 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2031

    kejmlik
    Participant
    Web

    Dobrý den,

    moc vás, prosím, lidi o pomoc. Jedná se o to, že bych potřeboval pomoci s kategoriemi. Jde o to, že jsem jednou přepsal jednu kategorii a místo ní mám nyní odkaz http://stranka.cz/category/tastranka-2 … Nevíte jak odstranit tu dvojku? A případně ještě to category aby to vypadalo http://stranka.cz/tastranka ? Vím, že to bude asi banalitka, ale moc se ve wordpressu nevyznám, tak budu vděčný za každou pomoc. A ještě jedna věc a to se stránkováním, kde používám WP-PageNavi. Problém je v tom, že bych chtěl stránkování pouze dole a ne nahoře i dole… Případně poradit nějaký jiný, lepší plugin, díky moc za rady :)

    #12547

    Lukenzi
    Participant

    Dvojka tam je v URL proto, že stejná URL již existuje (třeba tag). Podívejte se do seznamu tagů zda se v něm nenachází stejná URL a tu pak smažte (nebo změňte).

    Pokud se nemýlím tak tento plugin umožňuje nastavit v administraci kde se bude navigace zobrazovat.

    #12548

    roboti006
    Participant

    To s tou dvojkou už sem párkrát řešil, a bylo to tím, že když jsem mazal příspěvek/stránku, přesunula se do koše, a nevymazala se ihned, čili s ní WP musel ještě počítat, a tudíž tam nasadil číslo. Snad trochu pomůže…

    #12549

    admin
    Keymaster
    Web

    Tady je několik dotazů najednou :-)

    1) Dvojka v URL u rubrik je ještě podrobně vysvětlena zde.

    2) Odstranění “category” z URL jsme zase podrobně probírali zde. I když to není z hlediska výkonu webu zcela ideální nápad, tak je to s pomocí pluginu možné…

    3) A pokud jde o stránkování, tak WP-PageNavi je podle mě jeden z nejlepších pluginů. Ale nepamatuju se, že by šel nějak jednoduše nastavovat přímo v administraci, myslím, že bylo potřeba vložit funkci do příslušného souboru šablony, aby se stránkování zobrazovalo přesně tam, kde potřebujete. Takže je dost podivné, že by se bez této funkce stránkování vůbec zobrazovalo… Nemáte tu funkci vloženou v nějakém souboru šablony dvakrát?

    roboti006: Díky, to je další zajímavý případ, který se může objevit u příspěvků. Možná už to tu dokonce ve fóru bylo, ale nemohu to bohužel dohledat…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti