Po aktualizaci WP na verzi 4.2 se nelze přihlásit do administrace

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Po aktualizaci WP na verzi 4.2 se nelze přihlásit do administrace

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #23802

  Tomik
  Participant

  Dobrý den,

  jelikož vlastním webové stránky v systému wordpress, tak nastal takový problém co se týče administrace v systému wordpress. V pondělí 29.6.2015 jsem ve večerních hodinách provedl aktualizaci na novou verzi 4.2, která byla úspěšně provedena. Po této skutečnosti se mi aktualizovala stránka a byl jsem automaticky odhlášen a vyzván k opětovnému přihlášení a zde právě nastává problém. Když napíši své uživatelské jméno a heslo, tak mě ho nevezme ale nenapíše mi to ani chybné heslo, prostě nic. Jen se to vrátí zpět, jak bych ani nic nenapsal. Prosím o pomoc z důvodu nutného vstupu do administrace. Děkuji předem.

  #23805

  sjiamnocna
  Participant
  Web

  Dobrý den,
  Zkuste se přihlásit, a když vás to vrátí, zadejte adresu administrace:

  webovestranky.cz/wp-admin/

  pokud vás to tam nepustí, tak je to špatné..

  #23806

  Tomik
  Participant

  Já už zkoušel s wp-admin, wp-login.php a nic. Opět napíši jméno a heslo a zase se mi to vrátí zpátky bez napsaní chybného hesla. Pak mě to vždy hodí na http://www.karvinskadoprava.cz/wp-login.php?redirect_to=http%3A%2F%2Fwww.karvinskadoprava.cz%2Fwp-admin%2F&reauth=1 a ani se mi tam nezobrazuje to kolečko WordPress.

  #23807

  admin
  Keymaster
  Web

  Možností je více:

  1) Došlo k nějakému konfliktu s používaným pluginem, který není připraven pro aktuální verzi WordPressu. Zkuste všechny pluginy deaktivovat, tedy přejmenovat na FTP adresář wp-content/plugins. Potom se zkuste přihlásit do administrace a žádný plugin nebude aktivní.

  2) Došlo k nějakému konfliktu s používanou šablonou, což je možné, protože šablona Sunny Blue Sky už nebyla několik let aktualizována. Zkuste ji také natvrdo deaktivovat na FTP, a to přejmenováním adresáře wp-content/themes/sunny-blue-sky. Případně ji zkuste na FTP aktualizovat, protože tam máte zastaralou verzi 1.0.9 místo nejnovější 1.1.3.

  3) Objevil se nějaký problém s aktualizací WordPressu, zkuste ho přeinstalovat ručně (přepsat na FTP soubory z instalačního balíčku).

  #23810

  Tomik
  Participant

  A mohl byste mi nějak poradit, jak na to? Protože v tomhle se moc neorientuji a nikdy jsem nic takového nemusel řešit. Děkuji.

  #23813

  admin
  Keymaster
  Web

  @tomik: Čemu na tom konkrétně nerozumíte? Musíte se připojit na FTP (nahrával jste tam patrně instalační soubory WordPressu) prostřednictvím nějakého klienta např. Filezilla) a přejmenovat výše uvedené adresáře. Ale klidně se ptejte na detaily…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.