Plugin na bleskovky

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1042

  MyPlaystation.cz
  Participant
  Web

  Hledám jednoduchý plugin na bleskovky, který se umístí do sidebaru.

  Díky moc.

  #8674

  admin
  Keymaster
  Web

  Ideální je asi využít formáty příspěvků (novinka WordPressu 3.1) a definovat si je v šabloně. Potom nepotřebujete ani žádný plugin.

  Ale i plugin je možné použít, např. Alkivia SidePosts, Sideblogging, Aside Widget či Sideblog WordPress Plugin (postarší, ale měl by fungovat). Ale stejně raději doporučuji nastudovat formáty příspěvků :-)

  #8675

  kubalap
  Participant

  Já bych možná doporučil použít Twitter a pak nějaký plugin pro zobrazování posledních twittů, já používám třeba Simply Twitter. Výhoda tohohle řešení je v tom, že se bleskovky šíří i jinými kanály (kromě Twitteru i přes RSS) a pokud má uživatel Firefox, tak existuje modul Echofon, kterým lze pak ty příspěvky psát přímo z prohlížeče, bez nutnosti se logovat do WordPressu.

  #8676

  admin
  Keymaster
  Web

  kubalap: Ano, Twitter je také možné řešení, díky za doplnění! Jedinou nevýhodu vidím v tom, že nejsou data uložena přímo u vás (ale v Twitteru) a nemůžete si ideálně přizpůsobit vzhled a funkce. Ale má to zase mnoho dalších zmíněných výhod (vše je připravené a máte široké publikum).

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.