Paid Membership Pro – stránky se zobrazují i bez hesla, za zprovoznění odměna

Domů Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Paid Membership Pro – stránky se zobrazují i bez hesla, za zprovoznění odměna

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  marketa.v a poslední změna proběhla před 4 týdnů, 1 den.

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #34777

  marketa.v
  Účastník

  Hezký den,

  na stránkách používám plugin Paid membership Pro – neplacenou verzi pro přístup do členské sekce (několik stránek s lekcemi). Mám nastavenu 1 úroveň členství, do které ručně zadávám uživatele na základně platby za jiné služby. Do nedávna (alespoň myslím) vše fungovalo. Nyní jsem přišla na to, že stránky, které by měly být v ČS jsou dohledatelné a přístupné i bez hesla, stejně tak, když zadám link konkrétní stránky, tak mohu vstoupit bez přihlášení. Zdá se mi, že je vše nastaveno jak má, ale očividně ne.
  Máte prosím někdo zkušenosti s tímto pluginem, resp. mohli byste mi pomoci? Buďto radou nebo přímým zásahem. Za úplné zprovoznění s Vaším zásahem bych se ráda domluvila na peněžní odměně – fakturaci za práci.

  Díky moc,
  Markéta

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.