Paid Membership Pro – stránky se zobrazují i bez hesla, za zprovoznění odměna

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Paid Membership Pro – stránky se zobrazují i bez hesla, za zprovoznění odměna

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  marketa.v a poslední změna je stará 9 měsíců, 3 týdny.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #34777

  marketa.v
  Participant

  Hezký den,

  na stránkách používám plugin Paid membership Pro – neplacenou verzi pro přístup do členské sekce (několik stránek s lekcemi). Mám nastavenu 1 úroveň členství, do které ručně zadávám uživatele na základně platby za jiné služby. Do nedávna (alespoň myslím) vše fungovalo. Nyní jsem přišla na to, že stránky, které by měly být v ČS jsou dohledatelné a přístupné i bez hesla, stejně tak, když zadám link konkrétní stránky, tak mohu vstoupit bez přihlášení. Zdá se mi, že je vše nastaveno jak má, ale očividně ne.
  Máte prosím někdo zkušenosti s tímto pluginem, resp. mohli byste mi pomoci? Buďto radou nebo přímým zásahem. Za úplné zprovoznění s Vaším zásahem bych se ráda domluvila na peněžní odměně – fakturaci za práci.

  Díky moc,
  Markéta

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti