Odstranění avatara v členské sekci

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Odstranění avatara v členské sekci

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  UnG4l48uNg4 a poslední změna je stará 7 let, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #26070

  UnG4l48uNg4
  Participant

  Ahoj,

  snažím se přijít na to, jak odstranit avatara uživatelům v členské sekci. Stále jsem nepřišel na řešení.

  Chci, aby lidé, kteří mají přístup do členské sekce používali jednotný profil (jeden login pro x uživatelů) a tím pádem je pro mě nežádoucí, aby měl kdokoli možnost změnit heslo.

  Věděl by někdo jak úplně odstranit avatara z členské sekce?
  Případně jak alespoň zabránit členům ve změně hesla?

  Díky :)

  #26096

  admin
  Keymaster
  Web

  Členskou sekcí myslíte profil uživatele nebo něco jiného? Nastavení avataru (aneb profilového obrázku) přímo v profilu uživatele je jednou z novinek WordPressu 4.4. Jde vlastně o propojení se službou Gravatar, která tuto možnost nastavení umožňuje. Ale nechápu jak může souviset odstranění profilového obrázku se zamezením změny hesla?

  1) Pokud je mi známo, tak možnost nastavení profilového obrázku jednoduše odstranit nelze. Ale můžete použít trik v menu Nastavení – Komentáře – Avataři – Zobrazování avatarů – odškrtnout možnost “Povolit avatary”. Když nebudou na webu avataři vůbec povoleni, tak se nebude zobrazovat ani možnost jejich nastavení v profilu.

  2) Zamezení změny hesla pro uživatele je možné pomocí filtru show_password_fields.

  add_filter( 'show_password_fields', false );

  Ale moc se mi nezdá, že se několik různých uživatelů pohybuje na webu pod stejným přihlašovacím jménem. K tomu jsou právě různé uživatelské účty, aby mohl mít každý své vlastní heslo. Ale nevím, k čemu to přesně potřebujete, možná by to šlo vyřešit i nějak lépe…

  #26170

  UnG4l48uNg4
  Participant

  Děkuji za odpověď.

  #26634

  UnG4l48uNg4
  Participant

  Opět se vracím k tomuto tématu. Rád bych zakázal členům členské sekce možnost měnit si heslo, jak jsem již zmínil. Máme web na kterém jsou poskytovány interní firemní informace, které mají zůstat skryté pro veřejnost. Pro jednoduchost užívání jsme vytvořili jednotné profily, aby si nemuseli lidé dělat profily jednotlivě. Protože obsah webu je jen informační a není potřeba, aby se členové jakkoli vyjadřovali do komentářů, nemáme žádné fórum atd. Jde čistě o informační web. Proto máme jen pár profilů pro stovky lidí.

  Rád bych implementoval na web tento kód, který jste mi výše popsal. Ale absolutně nevím jak na to. :(

  Můžete mi s tím prosím pomoci?

  Děkuju 😊

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti