Nezobrazuje se mě pole pro zadání cesty kam náhrát soubory

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Nezobrazuje se mě pole pro zadání cesty kam náhrát soubory

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 10 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2965

  Nerf
  Participant
  Web

  Ahoj všichni, mám dosti velký problém a ten se týká nahrávání obrázků. Z nepochopitelného důvodu mě zmizela pole pro zadání cesty kam se mají obrázky ukládat.

  Nastavení > media > Nahrávání souborů ( to zmizelo a nemohu nastavit cestu ke složce uploads ).

  Obratem zašlu screen problému

  Prosím pomoc !

  Nerf

  #14929

  admin
  Keymaster
  Web

  Ano, toto pole se už od WordPressu 3.5 nezobrazuje, pokud je použita správná výchozí hodnota, tedy wp-content/uploads.

  Pokud toto nastavení potřebujete nutně z nějakého důvodu měnit, tak můžete použít skrytou stránku pro administrátory, kde je potřeba změnit hodnotu upload_path.

  #14930

  Nerf
  Participant
  Web

  Díky za informace, nastavoval jsem wp-content/uploads, ale trápí mě věc typu nezobrazpvání náhledů obrázků v knihovně medií. Respektive obrázek se načte, uloží ale vidím jen alt popis nikoliv náhled. To se mě stalo z ničeho nic.

  Můžete mě poradit jak to odstranit. Chmod 777 jsem již měl nastaven.

  #14931

  admin
  Keymaster
  Web

  Pokud se to stalo “z ničeho nic”, tak to může způsobit třeba nějaký nový plugin (či jeho aktualizace) nebo s tím může souviset nějaká nová úprava na serverech hostingu. Jaký používáte hosting?

  Ale těžko říci, je třeba zkontrolovat mnoho věcí… Máte u hostingu dostatečnou PHP paměť (tzv. memory_limit)? Nenahráváte zrovna nějaký obrovský obrázek?

  #14932

  Nerf
  Participant
  Web

  Plugin asi ne, nic jsem již dlouho neinstaloval. Co se týče aktualizace tak tam bych viděla asi problém provedl jsem aktualizaci ( re-instal) a poté problém vznikl.

  Co se týče hostingu tak tam bych problém taky neviděl, jelikož hostingový účet máme dost silný. Není tam nic tajného bylo by možné se na to mrknout pokud bych ti interně poslal přístupové údaje.

  #14933

  Nerf
  Participant
  Web

  Hosting Savana.cz

  #14934

  admin
  Keymaster
  Web

  Jeden podobný problém se Savanou jsme tu nedávno měli, ale to bylo asi trochu něco jiného (raději to ale zkontrolujte).

  Ale obecně těžko říci, mohla by to být i nějaká chyba WordPressu, i když ta by se asi projevila na mnoha dalších webech… Přístupy (administrátor WordPressu + FTP) můžete poslat na email, odkud chodí notifikační emaily z fóra, zkusíme se na to časem podívat…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti