Nelze zobrazit náhled stránky

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Nelze zobrazit náhled stránky

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  lenkakubova.com a poslední změna je stará 11 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #35420

  lenkakubova.com
  Participant

  Ahoj,

  ve WP v šabloně jsem vytvořila stránku, ale stránka se nezobrazuje: http://test.agrofarmadubnice.cz/o-nas/

  Nevím, kde je chyba…

  Díky

  #35422

  Azifaral
  Participant
  Web

  Zdravím,

  jakým způsobem jste se nasměrovala na tu testovací doménu test? Na Forpsi totiž na to existuje zajímavý nástroj Virtuální subdomény, kterou najdete v administraci – Control panel – Virtuální Subdomény. Nejprve si ale musíte vytvořit složku přímo v rootu toho wordpressu, tzn. ve Vašem případě /test/ a v této vy nainstalujete znovu celý wordpress. Pak si to v tom Control panelu spárujete a tím vám v .htaccess souboru přibude toto:

  RewriteEngine On
  #HOSTING-VSubdom:test.agrofarmadubnice.cz
  RewriteCond %{HTTP_HOST} test\.agrofarmadubnice\.cz$ [NC]
  RewriteCond %{REQUEST_URI} !test/.*$
  RewriteRule ^(.*)$ test/$1 [L]

  Pak vám ten testovací wordpress bude fungovat na doméně 3. řádu test.agrofarmadubnice.cz. Pokud jste to jenom nasměrovala doménu pomocí cname a udělala alias na Forpsi tak to asi nebude fungovat.

  #35425

  lenkakubova.com
  Participant

  Dobrý den,

  ještě jsem zapomněla napsat, že na Forpsi doménu ani hosting nemám… doména s hostingem běží na Aspone. Dříve vše běželo na Můj host, ale ti nám pak vše převedli na Aspone. Když web běžel na Můj host, měl jsem již test vytvořený a vytvořila jsem HP stránku a dále na webu nepracovala. Následně web přešel na Aspone a chtěla jsem v úpravě pokračovat dále, ale nešel mi vůbec zapnout WP, tak jsem v FTP WP smazala, že začnu znovu. Nahrála jsem WP nový a databázy použila “starou”. Nahrála se mi tedy databáze s původní verzí a chtěla jsem dále pracovat, začala vytvářet nové stránky, ale už to nešlo. Tak mě napadá, jestli nebude chyba někde v tomto postupu, který jsem provedla…

  #35426

  Azifaral
  Participant
  Web

  Dobrý den,
  to je nějaké zvláštní. Předpokládám, že do administrace se normálně dostanete, protože wp-login.php mi normálně naběhne. A když jste v administraci, tak se děje co? Můžete tvořit stránky? A Když ji vytvoříte a chcete ji zobrazit tak vám to zahlásí ten error 404 na Forpsi? Já především pořád nechápu, kde se vezme to Forpsi, když vy tvrdíte, že jste s Forpsi nikdy neměla nic společného.

  #35432

  lenkakubova.com
  Participant

  Admi je úplně OK. Stránku klasicky vytvořím, přidám obsah, uložím, ale po kliknutí na zobrazení se mi ukáže stránka s Forpsi…

  #35433

  lenkakubova.com
  Participant

  Tak jsem kontaktovala hosting, zda maji neco spolecneho s Forpsi:

  Dobrý den,
  ano, jak jsme Vás již informovali, webhostingové služby pod značkou Mujhost.cz (provozovala společnost G2 server CZ s.r.o.) převzala společnost INTERNET CZ, a.s. a jejich dceřiná společnost ASPone, s.r.o.
  Servery běží ve stejném datacentru.

  #35436

  Azifaral
  Participant
  Web

  Já bych tipoval, že bude nějaký problém v nastavení .htaccess. Vy přece musíte mít nějak nadefinováno, že se pohybujete na doméně 3. řádu, tím myslím ten http://test.agrofarmadubnice.cz/. V základním hostingu máte většinou jenom nastavení pro doménu 2. řádu. A tu doménu 3. řádu buď řeší přímo hosting, nějakým nastavením, nebo jste si to nadefinovala sama na úrovni CNAME záznamu u doménu, což si myslím, že jste nedělala. A teď se dívám na FAQ na ASPone a tam je toto:

  Jak fungují subdomény?
  Pokud si vytvoříte například adresář test ve složce www, můžete k němu přistupovat pomocí adresy http://test.vasedomena.cz a systém provede zobrazení obsahu (přesměrování) http://www.vasedomena.cz/test/. Řešení přepisu adres jako u webového serveru Apache (mod_vhost_alias) IIS 7 zatím nenabízí.

  Jenomže ve vašem případě k tomu přesměrování vůbec nedojde, vy jste pořád na subdoméně a tam logicky ten hosting tu stránku znát nemůže. Zkuste se podívat na ten .htaccess, případně ještě jednou kontaktujte podporu na ASPone a oni vám určitě pomůžou.

  #35438

  lenkakubova.com
  Participant

  Moc vám děkuji za pomoc! Nakonec to opravdu bylo tím .htaccess :-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.