Nefungují odkazy

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 1 rok.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #30485

  Paya
  Účastník

  Dobrý den,
  na stránkách www.oilean.cz mi nefungují žádné odkazy – odkazy na stránky z menu, read more ze článku… Nejpodivnější je, že odkazy nefungují už v náhledu při tvorbě stránek. Je mi jasné, že někde chybí nějaké propojení… ale kde?

  Trvalý odkaz z náhledu vypadá normálně, např. http://oilean.cz/irsky-vecer/irsky-vecer-2016/ – takže proč se objeví 404?

  (stránky teprve tvořím, takže nikde nic moc není, ale měla by se objevit minimálně hlavička s prázdnou stránkou, místo toho mám nenáviděný 404 Not found)

  Děkuji za pomoc, bez tohoto se s tvorbou nikam nepohnu…

  #30486

  admin
  Klíčník
  Web

  Jaký používáte hosting? Máte u hostingu povolené hezké odkazy, tedy mod_rewrite a soubor .htaccess. Tento soubor by se měl automaticky vytvořit pokud změníte strukturu trvalých odkazů v menu Nastavení – Trvalé odkazy (zkuste to tam raději ještě jednou bez provedených změn uložit).

  #30505

  Paya
  Účastník

  No to mě podržte – bez provedených změn uloženo a funguje to (zatím ;) ). Děkuji za pomoc!

  #30507

  admin
  Klíčník
  Web

  Podivné, patrně soubor .htaccess nevznikl při počáteční instalaci, těžko říci proč? Nebo mě ještě napadá další možnost, nepřesunovala jste třeba web z jiného hostingu nebo počítače? Jde o původní instalaci?

  #30509

  Paya
  Účastník

  Stránky tvořím úplně nové, webhosting stále stejný (webzdarma). Oni končili se systémem blogu a všechny nás donutili si naistalovat wordpress – záloha nešla naimportovat, takže musím pracovat úplně na nových stránkách odznova. Zatím tedy všechno funguje a jelikož tomu zatím moc nerozumím, ani já vám neřeknu, v čem problém byl, leč vaše drobná rada opravdu zafungovala a já můžu pracovat dál.

  #30515

  admin
  Klíčník
  Web

  Díky, asi nějaký problém v rámci instalace, těžko říci, hlavně, že už to funguje…

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.