Nefunguje mi stránkování v kategorii

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Nefunguje mi stránkování v kategorii

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 6 let, 11 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #28167

  donkooler
  Participant

  Dobrý den, už delší dobu mi na webu nejde stránkovat v kategorii, vždy když chci jít na další stránku objeví se mi “Error 404 – Not Found”. Link webu při kliknutí na další stránku vypadá takto napriklad.cz/gif/page/2/.

  Setkal se už s tím někdo a ví to vyřešit? Děkuji moc

  Používám základní “Default” šablonu od kubricka

  #28168

  admin
  Keymaster
  Web

  Nepoužíváte nějaký plugin na úpravy trvalých odkazů? Správný odkaz by neměl být napriklad.cz/gif/page/2/, ale spíše napriklad.cz/rubrika/gif/page/2/.

  #28170

  donkooler
  Participant

  Žádný takový plugin nepoužívám, když dám napriklad.cz/rubrika/gif/page/2/ tak se mi zobrazí článek, ale když napíšu místo rubrika > category tak to funguje

  #28171

  admin
  Keymaster
  Web

  Ano, category tam je defaultně. V menu Nastavení – Trvalé odkazy – Volitelné nastavení – “Základní část URL adresy rubrik” mám doplněno slovo rubrika. Potom byste měl mít ale na webu odkazy v podobě napriklad.cz/category/gif/page/2/, které by měly fungovat? V původním odkazu prostě chybí nějaká informace o tom, že jde o rubriku a WordPress s tím může mít problémy. Buď to dělá nějaký plugin (zkuste je všechny deaktivovat) nebo šablona (zkuste aktivovat výchozí Twenty Sixteen).

  #28172

  donkooler
  Participant

  Problém je že na webu je teď 160 lidí cca, já právě ikdyž jsem tam doplnil category a i když rubrika tak to nefungovalo. Tak já to asi zítra v noci vyzkouším, dneska už možnost nebude.

  #28173

  admin
  Keymaster
  Web

  Tak to už je pěkná návštěvnost :-) Jinak category tam nemusíte doplňovat, automaticky je to použito v případě, kdy tam není zadáno nic. Buď bude chyba v šabloně nebo je tam spíše nějaký plugin (či jen vložená funkce), která odstraňuje základní část URL z rubrik…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti