Náhrada nepřehledné WP diskuze za facebookovou nebo "fórovou"

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Projekty, akce, diskuze Náhrada nepřehledné WP diskuze za facebookovou nebo "fórovou"

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Raziel-CZ a poslední změna je stará 3 týdny, 1 den.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #38464

  Raziel-CZ
  Participant
  Web

  Pěkný den všem,

  jisto jistě se to tu již probíralo a proto budu eventuálně rád i za samostatný přímý odkaz na řešení, pokud tam najdu odpověď. Jde mi o to, že mi zásadně nevyhovuje standardní diskuzní vláknování ve WordPressu. Chová se dost chaotivně, velmi špatně se v něm orientuje.

  V současné době se má věc tak, že napíšu-li pod článek koment a někdo mi k němu dá odpověď, zařadí se tato pod něj. Pokud je tam ale těch reakcí více, například deset, a někdo zareaguje třeba na pátou reakci, zařadí se odpověď výše místo nakonec a pak je to už dosti nepřehledné – musím sledovat data a časy, což většina internetových troubů z řad běžných uživatelů nedělá. To je pro mne naprosto nevyhovující a proto se táži, dá se vláknování ve WP vyřešit jednoduše tak, aby to bylo stejné jako na Facebooku (ne, nechci používat FB plugin), anebo přinejhorším jako v phpBB fóru? S kolegou jsme se dívali po různých pluginech, ale asi neumíme hledat.

  Za případnou erudovanou pomoc předem děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.