menu v twentyeleven

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1414

  fantini
  Participant

  Jsem začátečník,mám problém s hlavním menu v šabloně twentyeleven. Vyhodila jsem vpravo vyhledávač, a potřebuju místo něj text menu (fyzioterapeutická masáž)

  http://www.kranio-fyzio.cz tak aby bylo vše v jednom řádku.Poradí mi někdo?předem dík.

  #10525

  admin
  Keymaster
  Web

  Používáte nějaké speciální nastavení šablony? Máte nainstalovanou nejnovější verzi šablony Twenty Eleven? Jakým způsobem jste konkrétně odstranila vyhledávání? Před chvílí jsem to zkoušel a myslím, že by se to tam měl celý text vejít. Možná bude problém s nějakou vaší úpravou, podle mě se tam v kaskádových stylech uplatňuje následující kód, který by tam ale asi být neměl:

  #branding .only-search + #access div {
  padding-right: 205px;
  }

  A právě tento kód způsobuje zbytečně velkou mezeru v pravé části menu. Problém patrně bude ve způsobu, jak jste odstranila vyhledávací pole…

  #10526

  fantini
  Participant

  Myslím,že v editoru, v souborech šablon jsem prostě vymazala obsah vyhledávací formulář.

  #10527

  admin
  Keymaster
  Web

  Ano, to jsem předpokládal, ale patrně jste umazala něco, co tam mělo zůstat nebo jste neumazala správně všechno, co bylo potřeba. Vraťte tam původní neupravený soubor a zkuste to provést ještě jednou, třeba podle nějakého návodu, např. zde. Nezkoušel jsem to, ale pokud nebudeme přesně vědět, co jste kde upravila, tak s tím bohužel moc nepomůžeme…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.