Kalendář

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 2 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1477

  Speedi
  Participant

  Ahoj, měl bych dotaz.. zná někdo tenhle kalednář http://www.lunapribor.cz ???

  #10852

  neteyescz
  Participant

  Dobrý den,

  Jedná se nejspíše o “vlastnoručně” naprogramovanou funkci webu, nenašel jsem žádnou spojitost s pluginem. Web používá i vlastní šablonu. Tady si ale na své určitě příjdete.

  S Pozdravem,

  Neteyes.cz

  #10853

  admin
  Keymaster
  Web

  Zajímavé, také jsem se pokoušel hledat, ale bohužel bez výsledku. Moc nevěřím, že by šlo o samostatně naprogramovaný kalendář, ale nevím. Jediné, co je jisté, tak je na web vložen pomocí pluginu Exec-PHP, aby mohl být na web vkládán v podobě widgetu. Můžete se ale zkusit zeptat přímo na emailu toho sdružení, třeba vám někdo odpoví…

  neteyescz: Pokud jde o vlastní šablonu, tak dole je “Designed by Alex Sky.” a v kódu webu je často používána zkratka “asky”, což je zajímavé, i když to moc česky nevypadá… Když se ale podíváme na toto jméno (přezdívku) používané v Česku, tak se dostaneme pouze ke zrušenému webu, kde je uvedeno jméno Alexander Slatinský, což je nějaký místní (Příbor) hvězdář a mohl by to být on, vzhledem k tomu, že ten web je také o Příboru. A web je vcelku aktualizován, protože na něm běží nejnovější verze WordPressu 3.3.1.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.