Jak vložit patičku?

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Lukenzi a poslední změna je stará 10 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3420

  kolenc
  Participant

  Zdravím,

  předem se omlouvám, ale jsem úplný začátečník a nevím si rady. Mám šablonu Nimble a nemůžu přijít na to jak vložit do stránky patičku. Musím něco instalovat, nebo jak se postupuje? Už nevím jak dál a celý den hledání na netu mě nic nepřineslo.

  #15763

  admin
  Keymaster
  Web

  Těžko říci, šablon s názvem Nimble je několik, např. tato či tato. Jakou šablonu konkrétně používáte?

  A co máte na mysli větou “jak vložit do stránky patičku”? Patička aneb zápatí (anglicky Footer) je součástí každé šablony. Některé šablony ho mají snadno upravitelné, u jiných musíte upravit přímo soubor footer.php v adresáři s používanou šablonou.

  #15764

  kolenc
  Participant

  Zdravím, mám tu první co jste napsal. Jde mi o to, že chci do patičky vložit odkazy, které budou směřovat třeba na ceník, nebo na kontakty. Ale nemůžu přijít jak to vložit. Zkouším widgety a ani jeden neumožnuje to co chci ja :-(

  #15765

  Lukenzi
  Participant

  Zkoušel jste editovat ten soubor footer.php?

  #15766

  kolenc
  Participant

  Tak patička se mi podařila vložit. Druhý problem nastal, když chci aby v patičce byly odkazy. Třeba na služby, kontakty, nebo konkrétní stránku o produktech :-(

  #15767

  Karlinho
  Participant
  Web

  Tak sem napište, co tam vkládáte. Upravujete pořád ten stejný soubor footer.php ve vaší šabloně? Vložte sem jeho obsah.

  #15768

  kolenc
  Participant

  Jak jsem psal úplně na začátku, jsem mimo a nevím kde mám vzít něco.php :D

  Vím že se špatně vyjadřuju, ale neznám tento jazyk :)

  Zkrátka potřebuji vložit do patičky odkazy na různé stránky nebo přímo na texty. Např. Mám vytvořenou stránku s mobilními telefony, kde je htc, nokia 5110, 3310 atd.,atd… A do patičky chci vložit odkaz nokia 5110, na který když kliknu tak se mi zobrazí stránka kde je o ni napsáno víc.

  Prosím o trpělivost…

  #15769

  Lukenzi
  Participant

  V administraci je na levé straně menu. Kliknout na “Vzhled”, pak na “Editor” a na pravé straně kliknout na odkaz “footer.php”.

  Jenže patrně stejně nebudete vědět co s ním a určitě takhle něco pokazíte a protože pravděpodobně nemáte zálohu tak to bude nenávratně. Doporučil bych raději poprosit někoho kdo vám do patičky vloží funkci pro zobrazení menu. Do tohoto menu si pak v administraci můžete snadno přidávat odkazy na jiné články nebo stránky. Jde ale o trochu programování, takže bych to spíše řešil takhle.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.