Filtrování příspěvků

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  dymzum a poslední změna je stará 6 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
  • Autor
    Příspěvky
  • #34605

    dymzum
    Participant

    Zdravím, v současnosti pracuji na jednom webu, dá se říct, že jde o filmovou databázy.

    V současné době mám jeden menší ale pro mě důležitý problém. Pracuji na filtračním systému příspěvků. Mám problém s výpisem herců zatím je tam přes 24tis záznamů. Zkrátka se seznam s tímto počtem nezobrazí a kdybysme se bavili o stránce kde není ani hlavička, tak se zobrazí pouze bílá stránka.

    if( $terms = get_terms( 'herec', 'orderby=name' ) ) :
    	echo '<select name="filtr"><option>Zvolte herce</option>';
    	foreach ( $terms as $term ) :
    		echo '<option value="' . $term->term_id . '">' . $term->name . '</option>';
    	endforeach;
    	echo '</select>';
    endif;
    }

    Samozřejmě nemám v plánu použít dropdown s tolika výsledky. Samozřejmě by se uvnitř dropdownu dalo vyhledat apod. Problém je ten, že se k tomuto kroku nedostanu. Samozřejmě, hned jsem si říkal, že něco někde píšu špatně. Nicméně zkusil jsem plugin SEARCH & FILTER a pokud se bavíme o tomto pluginu tak i tam mi seznam herců nefunguje. Jiné fce jako je například filtrování dle žánru, typu příspěvku či dokonce herců (vlastně stejný princip jen daleko méně záznamů [cca 5tis] -a funguje). Zkusil jsem další plugin a to AJAX Search a tatéž chyba. Při vložení funkce na filtrování herců – bílá stránka.

    Takže chyba někde v nastavení serveru? Nebo přímo ve wordpressu ? Chápu, že 24tis výsledků je hodně, pochopil bych, že by se mi filter týden načítal :D ale bohužel.

    Budu rád za názory a rady!
    Přeji hezký den.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti