feed heuréka nezobrazuje všechny produkty

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) feed heuréka nezobrazuje všechny produkty

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  zjesu a poslední změna je stará 2 roky, 6 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #39213

  miluska
  Participant

  Ahoj,
  prosím o pomoc… Pro zákazníka dělám eshop. Má 170 produktů, 92 skladem, ale feed (používám Váš plugin české služby v poslední verzi 0.6-alpha) pro heuréku mi zobrazuje jen 27 produktů… Nikde žádné zakázané nemám (ani kategorie). Povypínala jsem ostatní pluginy a nic. Ve functions.php mám zakončeno ?> (a bez volné řádky – pamatuji si, že to byl také dřív problém…). Takže už mě teď nic nenapadá… Mohu Vám poskytnout i přístup, kdyby jste byl tak moc hodný a zkusil mi pomoct. Ještě navíc jsem ten web podědila, takže nevím všechny záludnosti, které tam mohou být. Dělala jsem novou šablonu… Hosting je u Active24.

  Předem moc děkuji. Miluška

  #39214

  miluska
  Participant

  omlouvám se – vyřešení zde: Některé produkty byly ve dvou kategoriích, z nichž jednu (výprodej) jsem vyloučila z feedu… ale i to stačilo, že celý ten produkt nebyl ve feedu. I když byl ještě v kategorii, která povolená byla. Omlouvám se za holčičí zmatky :D

  #39216

  zjesu
  Participant

  Ahoj, díky za odpověď, může se hodit :-)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.