events manager

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  ibm21 a poslední změna je stará 11 měsíců, 1 týden.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #35637

  ibm21
  Participant

  Ahoj všem,
  nainstaloval jsem events manager “http://wp-events-plugin.com/” zkoušel jsem ho rozjet na “WordPressu 4.8.7”
  Prohrabal jsem se nastavenim, ale nemohu dostat jednotlive udalosti na web, u stranky ve wordpressu mi to pise “Tato stránka koresponduje s Events Manager Události stránkou. Její obsah bude přepsán pluginem, ledaže byste napsali do jejího obsahu slovo CONTENTS (takto velkým písmem) a doplnili další text. Pouze slovo CONTENTS bude nahrazeno dynamickým obsahem. Jestliže chcete změnit, jak budou události vypadat, jděte do nastavení.” menim nastaveni jak mohu ale na webu to vypada furt jako ze ”
  Omlouváme se, ale došlo k poněkud nepříjemné situaci.
  Bohužel jste patrně hledali něco, co se na webu nenachází. Můžete ale zkusit vyhledávání podle zadaného klíčového slova nebo třeba trochu napomůže i některý z odkazů uvedených níže.” nějak se tím nemohu prokousat zaboha, neresil to nekdo uz ??? plugin jsem vybral ze ma pres 100000 stazeni tak jsem si rikal ze bude vymakanej, kdyby nekdo znal radu byl bych moc rad

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.