E-maily seskupeného produktu

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Moico a poslední změna je stará 4 měsíce, 3 týdny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #32256

  Moico
  Participant

  Po aktualizaci na Woocommerce 3.0.3 se mi změnil v e-mailech název produktů.
  Původně jsem měl: název seskupeného produktu → název jednotlivého produktu [Např.: “PE rukavice 100 ks (nepudrované, bílé transparentní) → L velikost (PENTL)”].
  Nyní mám pouze: název jednotlivého produktu [Např.: L velikost (PENTL)].

  Mohu nějak jednoduše upravit šablonu admin-new-order.php? Nebo jinak dosáhnout původního stavu? Nebo to spraví až nějaká následující aktualizace?

  Předem děkuji za pomoc

  #32277

  admin
  Keymaster
  Web

  Ano, jde o zamýšlenou změnu nové verze WooCommerce (nově může být každý produkt zařazen do různých seskupených produktů). V nějaké další malé aktualizaci by se tam ale měly vrátit nějaké podrobnější informace, podrobnosti zde.

  Podle ukázky produktů ale jde spíše a varianty a nikoli seskupené produkty?

  #32357

  Moico
  Participant

  Jedná se o seskupený produkt. Produkt s variantami jsem nezkoušel a nevím jak je na tom.

  #32358

  Moico
  Participant

  Po té velké aktualizaci mám ještě druhý problém s řazením seskupených produktů. Potřebuji je seřadit podle výchozího řazení (zvláštní řazení + název). Konkrétně se jedná o řazení podle velikostí XS, S, M, L, XL. Ať dělám, co dělám, řazení se nehne a je třeba XS, S, M, XL, L. Jinde jinak. Produkty mohu ručně přesouvat, měnit produktová čísla, názvy… Nebo i třeba dát řazení podle data v nastavení a u zveřejnění produktů dát správnou časovou posloupnost… Nic nepomůže. Hledal jsem i fulltextem jestli není někde zadaný jiný filtr na product_order, ale nikde nic. Pokud obnovím Woocommerci ze zálohy před 3.0.0, je vše OK.

  #32383

  Moico
  Participant

  Aktualizací 3.0.5 je problém řazení vyřešen.

  #32384

  Moico
  Participant

  Argument v onom fóru ohledně pojmenování produktů v e-mailech mi připadá nesmyslný. Nevymyslel jsem jednotlivý produkt, u kterého by vadilo předřazení názvu seskupeného produktu. Naopak jak mohu použít produkt, který má v sobě název jednoho seskupeného, v druhém seskupeném produktu? Jedině ho neustále přejmenovávat aby obsahoval názvy všech seskupených produktů ve kterých má být obsažený :(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.