Chybějící dočasné složky.

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Hosting a WordPress Chybějící dočasné složky.

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 9 let, 11 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3096

  bob
  Participant

  Dobrý den, chci se zeptat, kde mám chybu,chci nahrát fotky ( hlavičku) a vždy mám hlášení “Chybějící dočasné složky.” Jsem úplný začatečnít tak prosím vysvětlení jak pro pětiletého kluka.
  děkuji

  #15141

  admin
  Keymaster
  Web

  Podobné hlášení jsem ještě neviděl. Jaké je přesné znění hlášené chyby? Do Knihovny médií můžete fotky nahrávat bez problémů? Automatická instalace pluginů funguje? Jaký používáte hosting?

  #15142

  praktickyweb
  Participant
  Web

  Taky mám tento problém a chyba se hlásí timto:

  Soubor „xyx.png“ se kvůli chybě nepodařilo nahrát
  Dočasný adresář neexistuje.

  Do knihovny medii nelze nahrávat. Pluginy taktéž nelze nahrávat z pc,ovšem ze stránek wordpresu lze instalovat. Zkoušel jsem vypnout pluginy a nepomohlo nic.Hosting je u Wedos. WordPress mám 3.5.1

  #15143

  admin
  Keymaster
  Web

  praktickyweb: Jde o novou čistou instalaci WordPressu nebo o nějaký přesun webu? Problém se objevil ihned po instalaci WordPressu nebo nedávno “z ničeho nic”? Zkoušel jste deaktivovat všechny pluginy? Jakou hodnotu máte nastavenou v menu Nastavení – Média – Nahrávání souborů?

  #15144

  lacosoft
  Participant
  Web

  mám stejný problém.

  Jde o čistou novou instalaci.

  Pluginy žádné ještě nemám.

  V menu Nastavení-media-nahrávání nemám nastavené nic (default)

  jdo o novou verzi WP 3.5.1

  #15145

  lacosoft
  Participant
  Web

  Dá se někde zjistit požadovaná adresářová struktura instalace? Působí to na mne jako by při instalaci nedošlo k vytvoření či zapsání práv k nějaké složce.

  #15146

  admin
  Keymaster
  Web

  lacosoft: Jaký používáte hosting? Jakým způsobem jste WordPress instaloval (ručně nahráním na FTP nebo pomocí nějakého nástroje pro automatickou instalaci u hostingu)? Zkoušel jste WordPress automaticky přeinstalovat (menu Nástěnka – Aktualizace)? Tím odstraníte všechny pochybnosti o správně instalaci. Pokud se tím problém nevyřeší, pošlete prosím přihlašovací údaje (FTP + administrátor WordPressu) na email pavelevap@separatista.net, zkusíme se na to podívat…

  #15147

  admin
  Keymaster
  Web

  Tak nakonec se ukázalo, že jde o klasický problém smazané složky tmp a kořenovém adresáři webu :-) Po vytvoření adresáře zase vše v pořádku funguje. Mnoho uživatelů tento adresář z nějakého neznámého důvodu maže, což způsobuje mnohé problémy… Podobných vláken tu už bylo více, takže jsem vytvořil speciální štítek, kde jsou všechny snadno k nalezení.

  #15148

  lacosoft
  Participant
  Web

  Super, děkuji moc. Tak rychlý a vstřícný přístup jsem ani nečekal. Opravdu velké díky!

  Lacina

  #15149

  admin
  Keymaster
  Web

  lacosoft: Díky :-)

  bob: Mimochodem, řetězec “Chybějící dočasné složky.” nikde v české lokalizaci není? Správně by tam mělo být “Dočasný adresář neexistuje.” Nepoužíváte nějakou prastarou verzi WordPressu?

  #19913

  admin
  Keymaster
  Web

  Tak dnes jsme měli další případ smazaného adresáře “tmp” v rootu (tentokrát u jiného hostingu). Občas se to uživatelům v rámci čištění FTP prostě stane. Ano, nemají ho mazat a je to samozřejmě jejich vina, ale neměl by to hosting nějak kontrolovat a případně smazaný adresář třeba po nějaké době automaticky vytvářet?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.