Chyba šablony ARRAS

Štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  mirekk a poslední změna je stará 12 let, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1171

  Errors
  Participant

  Zdravím, nainstaloval jsem šablonu ARRAS. Bohužel, nepodařilo se to, jak mělo a WP je nefunkční, včetně administrační sekce. V kterém souboru nebo DB je uloženo nastavení aktuální šablony. Díky předem.

  #9190

  mirekk
  Participant
  Web

  Mě pomohlo s ARRASem řešení admina tady: https://www.separatista.net/forum/topic.php?id=364

  Doporučuji, pak to bude chodit i vám

  #9191

  admin
  Keymaster
  Web

  mirekk: Díky za rychlou reakci! Už jen doplním, že existuje ještě novější verze 1.5.1.2, kterou určitě doporučujeme stáhnout, protože řeší nedávný bezpečnostní problém s použitým skriptem TimThumb.

  Mimochodem, šablona Arras byla z nějakého (nám neznámého) důvodu nedávno odstraněna z oficiálního adresáře šablon WordPressu (nebo jsem ji alespoň nenašel), takže se již patrně nebudou uživatelům nabízet automatické aktualizace (pokud to není řešeno autory šablony jinak). Pokud někdo znáte nějaké podrobnosti, tak dejte prosím vědět…

  #9192

  Errors
  Participant

  Díky za rady. Nakonec jsem prohledal SQL databázi a tam jsem našel nastavení. Přepsal jsem hodnotu na původni Tventyeleven a světe div se… WP naběhl :-)

  #9193

  mirekk
  Participant
  Web

  Šablona ARRAS byla údajně stažena z oficiálních šablon, protože prý je v nové verzi WP pomalá. Tak ji autor stáhl. Měla by brzy vyjít v.1.6, která opět bude v ofic.adresáři.

  Zdroj: stránky autora a diskusní fórum šablony

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.