Aktualizace

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Jirka F. a poslední změna je stará 7 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #840

  toredor
  Participant

  Ahoj, dají se nějak vypnout aktualizace pluginů i samotného WordPressu?

  Děkuji za odpověď

  #7722

  admin
  Keymaster
  Web

  Ano, určitě, dokonce i šablon :-) K tomuto účelu existují různé pluginy:

  Disable WordPress Updates či Disable Updates – Zcela zruší automatické aktualizace WordPressu, pluginů i šablon

  Disable WordPress Core Updates – Zruší automatické aktualizace samotného WordPressu

  Disable WordPress Plugin Updates – Zruší automatické aktualizace pluginů

  Disable WordPress Theme Updates – Zruší automatické aktualizace šablon

  Plugin updates blocker či Block Specific Plugin Updates – Můžete si vybrat pluginy, kde nebude povolena automatická aktualizace

  WP Updates Notifier, Plugin Update Hider či Update Notifications Manager – Automatické aktualizace pro administrátory fungují, ale zrušíte zobrazování notifikací o dostupných aktualizacích.

  Docela jsem tuto problematiku nedávno zkoumal, ale bohužel jsem nenašel to, co bych potřeboval. Protože došlo bohužel k úpravě pluginu, který je nadále občas aktualizován, tak jsem chtěl znemožnit automatické aktualizace pouze u konkrétního pluginu, ale povolit notifikace o dostupných aktualizacích a ještě si k pluginu dopsat poznámku co a kdy bylo vlastně změněno aneb na co si dát pozor. Pokud byste někdo o něčem podobném věděli, tak bych to docela uvítal :-)

  #7723

  toredor
  Participant

  Děkuji. Přesně něco takového jsem hledal :-)

  #7724

  admin
  Keymaster
  Web

  Bohužel pro moje účely by byla nejvhodnější kombinace výše zmiňovaných pluginů “Plugin updates blocker” a “Plugin Update Hider”. Každý z nich je ale napsaný trochu jinak, takže se mi je nepodařilo narychlo sloučit. A zase tolik jsem to nepotřeboval, abych se tomu mohl věnovat několik hodin :-) Každopádně se třeba časem něco vhodného objeví…

  #7725

  Jirka F.
  Participant
  Web

  Dobrý den, po automatické aktualizaci WP na 3.5.1 přestali být aktivní některé fce-např. hypertex. odkaz, zpětné šipky, htnl editor, či aktualizace vložení data a nejde vkládat mediální obrázek/dokument jako odkaz, předělal jsem zpět na 3.5 a znovu na 3.5.1, ale nic se nezměnilo. Jde s tím něco udělat?

  Díky

  Jirka

  #7726

  neteyescz
  Participant

  Jirka F.: Jak byla aktualizace provedena? Přímo ve WordPressu automaticky, nebo jste aktualizoval “ručně”? Jaký používáte webhosting? Zkusil bych si někde (třeba na Endoře) rozjet testovací web s WordPressem 3.5.1 a nahodit tam Vámi používanou šablonu.

  #7727

  Jirka F.
  Participant
  Web

  Dobrý den,

  aktualizaci dělám automaticky ve WP, webhosting CZECHIA.COM-zoner.cz

  testovací jsem nezkoušel-jsem samouk a tohle je asi nad mé síly :-(((

  děkuji

  Jirka F.

  #7728

  admin
  Keymaster
  Web

  Pokud proběhla aktualizace automaticky, tak by tam neměl být problém. Zkuste deaktivovat všechny pluginy, případně i nasadit výchozí šablonu Twenty Twelve. A pokud problémy zmizí, tak zase postupně vše vracejte do původního stavu a hledejte “viníka”. Mnohé pluginy časem zastarávají a nejsou kompatibilní s nejnovější verzí WordPressu…

  #7731

  Jirka F.
  Participant
  Web

  Dobrý den,

  tak chyba byla v Arjuna X, tato šablona je po aktualizaci na WP 3.5.1 skoro celá mrtvá a nezobrazuje javascript. Bylo třeba změnit šablonu, dal jsem Mantru a je to ok.

  Díky za pomoc

  Jirka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.