Kontaktní formulář

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  washeq a poslední změna je stará 9 let.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22617

    washeq
    Participant

    Hezký den všem,
    potřeboval bych poradit, jestli někdo nevíte o kontaktním formuláři, který by na základě zvolených kritérií poslal email na odlišné adresy.

    Např.:
    uživatel si vybere jeden z pěti uvedených okresů a zpráva se odešle na jeden z pěti emailů navázaný na každý okres.

    Snad jsem se vyjádřil dost srozumitelně :)

    Díky moc za každou radu!

    Vašek

    #22648

    Wrongware Martin
    Participant
    Web

    Ahoj Vašku,
    pro tento účel můžeš použít snad nejrozšířenější plugin na tvorbu formulářů Contact Form 7. Pro tuto funkci stačí vytvořit ve formuláři nové “Rozbalovací menu” a do textového pole “Volby” napsat “kraj|email@kraje.cz”. Takto můžeš uvést emailů kolik chceš, vždy pouze jeden email na jednom řádku. Následně zkopíruješ vygenerovaný shortcode do formuláře napravo a druhý kratší vygenerovaný shortcode do formuláře “Email” textového pole “Komu”.

    Snad jsem ti pomohl! :)

    Martin
    Wrongware s.r.o.

    #22649

    washeq
    Participant

    Ahoj Martine,
    nakonec jsem se sám prolézáním různých dalších příspěvků dopracoval ke stejnému řešení. V jednoduchosti je síla a tenhle plugin je přesně to co jsem hledal.
    Díky.

    V.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti