Překlad pluginů a šablon

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Speedi a poslední změna je stará 11 let, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1439

    Speedi
    Participant

    Ahoj, napadla mě taková otázka jak v dnešní době když nám zpoplatnili API od Google překládáte co nejrychleji pluginy? Používal jsem codestyling-localization a u něj úžasnou funkci přeložit přes google.

    Je teď něco podobného co by takhle rychle fungovalo? Nechce se mi to kopírovat slovo po slově.. :-(

    Díky za odpověď.

    #10642

    neteyescz
    Participant

    Já osobně s láskou používám program PoEdit.

    #10643

    Speedi
    Participant

    Tak já už mám vyřešeno.. Chtělo to malý hack na google a plugin jede jako za starých časů. PoEdit je super ale když překládám obyčejné výrazy tak než bych to tam napsal tak je rychlejší zmáčknout přeložit.. a next.. :-D

    #10644

    neteyescz
    Participant

    Já radši píši, protože pokud chci něco udělat, tak to udělám dobře, pokud ne, pak se do toho vůbec nepouštím. Good luck.

    #10645

    WestPrint
    Participant
    Web

    tak nám ten hack aspoň prozraď :-D

    #10646

    admin
    Keymaster
    Web

    Hack by nás určitě všechny zajímal :-) Jinak překlad pomocí služby Google Translate je obvykle velmi nekvalitní a podle mě je třeba ho brát pouze jako návrh a výrazně ho upravovat…

    #10647

    Speedi
    Participant

    Tak pro všechny zvědavce jsem připravil rar.

    Trochu jsem přepsal název i verzi aby se nechtěla aktualizovat.

    Je to o něco pomalejší než klasiceké api ale dostačuje a hlavně překládá.

    http://www.skakacihrad.info/codestyling-localization(s upravou).rar

    #10648

    admin
    Keymaster
    Web

    A nešlo by sem dát ještě jenom tu konkrétní úpravu? Abychom se na ni mohli podívat, jak je vlastně řešená a mohli ji použít třeba i někde jinde? Takhle ji budeme muset hledat někde ve zdrojovém kódu… Prosím :-)

    #10649

    Speedi
    Participant

    Je to dlouho co jsem to dělal ale dotkl jsem se jen souboru translate.php Taky už nemám původní abych to porovnal.

    Důležité je že to funguje.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti