Aktuality(Rychle zprávy na pravé straně – Sidebar, Widget

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Čeština pro WordPress Aktuality(Rychle zprávy na pravé straně – Sidebar, Widget

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  zajo a poslední změna je stará 12 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (z celkem 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1373

    zajo
    Participant

    Dobry den hledám , nějaký plugin nebo radu , jak bych mohl psat aktuality nebo rychlé zprávy , mělo by to vypadat jak zde na této stránce v pravo Rychlé zprávy, kdy rozkliknu nadpis a tam je zpráva,ale ne aby to bylo přesměrováno jako článek ale přesně jak na zminované stránce ze staci je rozkliknout a tam jsou zpravy ,čas a autor http://www.ifotbal.eu/ . Díky za vaše rady

    #10324

    neteyescz
    Participant

    Zdravím,

    Když se nna to tak zběžně kouknu, vypadá to na vlastní řešení, tzn. pomocí HTML a javascriptu. Něco podobného by mělo umět toto: http://wordpress.org/extend/plugins/latest-news-widget/.

    Neteyescz

    #10325

    zajo
    Participant

    Děkuji za rychlou odpověď přesně ten plugin jsem zkoušel ,ale nějak se mi to nedaří rozjet ,přesně jak chci podle těch rychlých zpráv jak jsem psal nahoře. Mam pocit ,že to ani nejde . Pomocí Html a javascriptu to nevím jestli bych dokázal . :(

    #10326

    neteyescz
    Participant

    ZKuste přidat do sidebaru widget “Text”, tam vložit:

    <a href="#" onclick="document.getElementById('rychle_news').style.display = 'block'; return(false);"> Nadpis novinky </a><br />
    ...<br />
    <div id="rychle_news" style="display: none;">
    Text novinky
    </div>

    Styly už něják pomocí CSS odklepete.

    #10327

    kubalap
    Participant

    Z vlastní zkušenosti mohu doporučit elegantní řešení v podobě Twitteru. Výhody:

    a) Jednoduchá instalace na web

    b) Má to RSS

    c) Lze to odebírat i jinak než z webu, takže je to pro web reklama

    d) Existují nejrůznější rozšíření pro prohlížeče nebo přímo pro Windows atd., takže můžeš psát krátké zprávy bez nutnosti se přihlašovat do wordpressu.

    #10328

    zajo
    Participant

    kubalap:

    Díky , jdu to zkusit. Pokud máš na mysli tenhle

    http://wordpress.org/extend/plugins/twitter-for-wordpress/

    #10329

    zajo
    Participant

    Tak při instalaci mi to píše

    Fatal error: Cannot redeclare hyperlinks() in /home/users/sportmag/ziveprenosy.cz/web/wp-content/plugins/twitter-for-wordpress/twitter.php on line 114

    Co teď :(

    #10330

    mirekk
    Participant
    Web

    Já ho zkusil nainstalovat – bez problémů. Jen dodám – instaloval jsem přímo z administrace: Pluginy/instalace pluginů/hledat plugin

    #10331

    kubalap
    Participant

    Já používám Simply Twitter

    #10332

    zajo
    Participant

    kubalapa nemohl by si mi poslat tvoji stranku jak to vypada u tebe ? :) me pripada ze to nejde tak jak chci ,díky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (z celkem 10)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti