Safe-Mode / hosting

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 12 let, 7 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1174

    r_a_d
    Participant

    Ahoj, mám placený hosting u PIPNI. Samotný WP jede v pohodě, ale problém nastává, když chci zprovoznit jakoukoliv slušně vypadající galerii. Aktivace ještě projde, ale pak už je to většinou jen sled následujících hlášek:

    Directory wp-content/flagallery/ didn’t exist. Please create first the main gallery folder !

    Directory wp-content/flagallery/ is not writeable !

    The server setting Safe-Mode is on !

    If you have problems, please create directory wp-content/flagallery/xyz and the thumbnails directory wp-content/flagallery/xyz/thumbs with permission 777 manually !

    atd atd…

    Fórek s “define(‘WP_TEMP_DIR’…” jsem zkoušel, nepomohlo. Přenastavení chmod taky ne. Na local jede vše v poho, takže počítám, že se výše uvedené týká nastavení serveru.

    Máte s tím někdo zkušenost?

    #9203

    neteyescz
    Participant

    Zdravím,

    Safemode může pro některé pluginy znamenat nepřekonatelný problém, jako tomu je třeba v případě tohoto topicu: http://forum.cwordpress.cz/problemy-s-konfiguraci-f7/wordpress-a-safe-mode-on-nefunguje-nextgen-galerie-t38.html. U hostingu pípni bohužel SafeMode vypnout nejde, ostatně se můžete podívat sám do manuálu: http://manual.pipni.cz/read.php?id=38.

    Osobně myslím, že toto nelze vyřešit jinak, než poradou s provozovatelem.

    Neteyes.cz

    #9204

    mirekk
    Participant
    Web

    Já kvůli SafeMode odešel od pipni.cz jinam, nechtěli slyšet na mé prosby

    #9205

    r_a_d
    Participant

    Díkes! Že to nejde u pipni vypnout, vím, jen jsem nevěděl, jestli to jde nějak obejít… V tom případě je nasnadě další otázka – jaký hosting se má s WP a jeho pluginy rád?

    #9206

    neteyescz
    Participant

    Vyzkoušený a také nejlevnější je jednoznačně Wedos!

    #9207

    r_a_d
    Participant

    Vypadá to fajn. Takže u Wedos se safe-mode žádné problémy?

    #9208

    neteyescz
    Participant

    Osobně žádné nemám. Ale radši se zeptejte podpory…

    #9209

    admin
    Keymaster
    Web

    Obecně by se v současné době už nemusel safe_mode na hostingu zakazovat, server lze ochránit i jiným způsobem (nehledě na to, že bude tato direktiva postupně zrušena). Na druhou stranu by to podle mě ani nemusely pluginy zcela vyžadovat, samotný WordPress funguje i se zapnutým safe_mode bez problémů. Zkusil bych možná ještě kontaktovat autora pluginu, zda by to nešlo opravit…

    Jinak Wedos by měl být bezproblémový. Pokud si ho objednáte po kliknutí na banner z naší hlavní stránky, tak dostaneme i nějakou odměnu :-) Ještě levnějším řešením je Gigaserver, ale tam je trochu na hraně memory_limit a některé pluginy už by nemusely fungovat…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti