Nefungují náhledy obrázků

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Nefungují náhledy obrázků

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 10 let, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3639

    Jita
    Participant

    Ahoj všem,

    obrázky se tu řešily několikrát, ale nějak se mi můj problém nepodařil ze všech těch odpovědí spravit.

    Kdybyste někdo prosím věděl…

    Ve wordpressu mi nefungují NÁHLEDY obrázků (thumbnails), složka wp-content/uploads/ je zablokovaná proti zobrazení obsahu, při zadání url odkazující na jakýkoli soubor z této složky vyskakuje chybové hlášení „404 – stránka neexistuje“.

    Blokování zobrazení se týká výhradně složky wp-content/uploads/ – umístím-li soubory jinam, pak se normálně zobrazí. Prosím o radu, jak složku wp-content/uploads/ zpřístupnit pro zobrazení obsahu. Kdyžtak nějak polopatě :)

    http://www.plochebricho.cz/

    děkuji Jita

    #16410

    admin
    Keymaster
    Web

    Podivné, zkuste nejdříve deaktivovat všechny pluginy a nasadit výchozí šablonu.

    Podívejte se také do příslušného adresáře na FTP a zkontrolujte, zda tam soubory opravdu jsou a adresář wp-content má vhodně nastavený CHMOD.

    Problém se objevil z ničeho nic nebo ho pozorujete už od začátku (po nainstalování WordPressu)? Mohl by to být také problém hostingu, zkuste jim případně napsat. Nedávno jsme tu jeden podobný problém řešili. Jaký hosting používáte?

    #16411

    Jita
    Participant

    Tak opraveno…po poradě s adminem hostingu jsem upravila CHMOD na 755. Mám dojem,že to začalo zlobit po upgradu šablony

    dík

    #16412

    admin
    Keymaster
    Web

    Díky za zpětnou reakci!

    Moc se mi to ale nezdá, i když je to samozřejmě možné… Používáte nejnovější verzi šablony Arras 1.5.3-RC1 a podobný problém jsme tu už dokonce také měli (nedořešeno). Možná by bylo vhodné přejít na novou verzi 2.0-beta2. Ale bohužel se zdá, že byl další vývoj šablony asi před rokem pozastaven, takže bych se možná raději poohlédl úplně někde jinde…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti