banan.cz a automatické aktualizace

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem banan.cz a automatické aktualizace

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 13 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #875

    vendistomas
    Participant
    Web

    Zdravím, už více jak rok řeším, jak zprovoznit automatické aktualizace a automatické instalace pluginů ve WP na hostingu Banan.cz Zkoušel jsem vše dle návodů zde, ale neúspěšně, zkoušel jsem podporu bananu, ale neúspěšně. Nemáte někdo nějaké rady? Děkuji. S pozdravem Tomáš.

    #7884

    vendistomas
    Participant
    Web

    dalším problémem je , že když mažu přes administraci plugin, nesmaže se a napíše mi to

    Plugin nemohl být smazán kvůli následující chybě: Nepodařilo se najít adresář s pluginy pro WordPress.

    Občas se stane, že při instalaci pluginu jakoby instalace proběhne, vypíše to, že plugin byl úspěšně nainstalován, ale web se hodí do údržbového módu, zprovozním ho až smazáním souboru .maintenance , plugin ve složce nakopírovaný ale není.

    Zajímavé je, že na zálohu db používám plugin, který si také vytváří dočasné soubory a adresáře a ten funguje bez chyby.

    Nestává se vám to někomu, potřeboval bych to nějak zprovoznit,

    jinak uvádím, že vše mám 777, memory bych měl mít dost. Díky moc.

    #7885

    rubik
    Participant
    Web

    Já teď nevím jistě, jestli odpovídám správně, ale moje kamarádka má taky wp a zlobilo jí to podobně, navíc se nezobrazovaly stránky atd. Jí pomohla jedna věc, udělal jsem soubor .htaccess a v něm bylo tohle:

    <IfModule mod_rewrite.c>

    RewriteEngine On

    RewriteBase /

    RewriteRule ^index.php$ – [L]

    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d

    RewriteRule . /index.php [L]

    </IfModule>

    Snad je to ono…

    #7886

    vendistomas
    Participant
    Web

    diky moc za snahu, ale bohuzel to nepomohlo

    #7887

    admin
    Keymaster
    Web

    Zkusíme se na to zase podívat, máme přístupy už z léta 2010, dokonce jsme to řešili přímo s vývojáři WordPressu, ale nakonec to bohužel vyšumělo trochu do ztracena…

    #7888

    rubik
    Participant
    Web

    Omlouvám se, já vlastně odpověděl na úplně jinou věc, ta kamarádka měla taky problém s hostingem, ale jí nefungovaly odkazy na příspěvky, rubriky atd. Pardon…

    #7889

    vendistomas
    Participant
    Web

    diky moc

    #7890

    admin
    Keymaster
    Web

    Zatím není za co :-) Zkuste prosím ještě ručně aktualizovat na nejnovější WordPress 3.1. Třeba se stane zázrak a začne to fungovat…

    #7891

    vendistomas
    Participant
    Web

    zdravím, tak jsem provedl upgrade na 3.1 a bohužel stále stejný problém :-(, díky t.

    #7892

    vendistomas
    Participant
    Web

    tak v nové verzi, chci-li aktualizovat plugin, tak to nově vypisují chyby, které se před tím nevypisovaly:

    The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.

    Režim údržby webu byl zapnut…

    Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/www/doc/www.radiologieplzen.eu/www/wp-content/tmp//tmp) is not within the allowed path(s): (/home/www/radiologieplzen.eu:/usr/local/lib/php:/srv2/www/radiologieplzen.eu:/srv3/www/radiologieplzen.eu:/srv4/www/radiologieplzen.eu:/srv5/www/radiologieplzen.eu:/srv6/www/radiologieplzen.eu) in /home/www/radiologieplzen.eu/subdomains/www/wp-includes/functions.php on line 2260

    Warning: touch() [function.touch]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 8855 is not allowed to access / owned by uid 33 in /home/www/radiologieplzen.eu/subdomains/www/wp-admin/includes/file.php on line 213

    Warning: fopen() [function.fopen]: open_basedir restriction in effect. File(/www/doc/www.radiologieplzen.eu/www/wp-content/tmp/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/www/radiologieplzen.eu:/usr/local/lib/php:/srv2/www/radiologieplzen.eu:/srv3/www/radiologieplzen.eu:/srv4/www/radiologieplzen.eu:/srv5/www/radiologieplzen.eu:/srv6/www/radiologieplzen.eu) in /home/www/radiologieplzen.eu/subdomains/www/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 120

    Warning: fopen(/www/doc/www.radiologieplzen.eu/www/wp-content/tmp/tmp) [function.fopen]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/www/radiologieplzen.eu/subdomains/www/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 120

    Všechny zvolené aktualizace byly úspěšně dokončeny.

    #7893

    vendistomas
    Participant
    Web

    Zdravím,

    zkušenost s týdenním provozem u WEDOS je skvělá, aktualizace fungují zcela bezchybně, i instalace pluginů, atd.

    T.

    #7894

    admin
    Keymaster
    Web

    Díky za zprávu, také jsem ho včera zkoušel a byl jsem mile překvapen rychlostí načítání a bezchybným provozem WordPressu. Uvidíme, co bude dále, doufejme, že trochu zdraží, aby si zachovali stávající vysokou kvalitu :-)

    P.S. Díky za login k jiné doméně u Banánu, zkoušíme to ještě testovat…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti