Uprava stranek WP – komentare vypnout

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Uprava stranek WP – komentare vypnout

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  LucieM a poslední změna je stará 11 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865

    castekus
    Participant

    Zdravim,

    vite nekdo jak na to, aby se nezobrazovaly na strankach komentare a moznost napsat komentar.

    Aby byl videt jen prispevek.

    Dekuji

    #7831

    admin
    Keymaster
    Web

    Nejjednodušší je použít menu Nastavení – Komentáře – Základní nastavení – odškrtnout volbu “Povolit návštěvníkům webu přidávat komentáře k příspěvkům a stránkám”.

    Tím budou komentáře na webu globálně vypnuty, i když šablona bude patrně tuto informaci o vypnutých komentářích nadále zobrazovat. Můžete ji ale také zcela odstranit, a to přímo zásahem do příslušného souboru šablony (záleží na tom jakou používáte šablonu).

    #7832

    castekus
    Participant

    odskrtnul jsem, ale stale to ukazuje – napsat komentar

    Nejak jednoduse nez zasahem do kodu to nejde?

    #7833

    admin
    Keymaster
    Web

    Jak jsem psal, záleží to hodně na šabloně a kde se to “Napsat komentář” přesně zobrazuje. Potom bude třeba upravit patrně některý ze souborů single.php, comments.php, index.php či archive.php. Ale také to není ideální, protože tím zase zabráníte možnosti automatické aktualizace šablony. Jakou šablonu používáte?

    P.S. A ještě jeden dodatek: U dříve vytvořených příspěvků/stránek je třeba komentáře ještě zvlášť zakázat ručně (např. pomocí hromadných úprav), protože jinak se bude pole pro vkládání komentářů na webu ještě u těchto starších článků zobrazovat.

    #7834

    LucieM
    Participant

    Dobrý den,

    je prosím možné vypnout komentáře na všech stránkách kromě jedné? Volba v nastavení komentářů v závorce upozorňuje na to, že u každé stránky lze toto nastavit zvlášť, nicméně jsem to v editaci stránky nenašla. Mým cílem je mít pouze jedinou stránku s komentáři. Používám šablonu Twenty Ten.

    Předem děkuji za odpověď!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti