Chyba při automatické aktualizaci….

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Chyba při automatické aktualizaci….

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 12 let, 5 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #842

    Migel
    Participant

    Dobrý dne,

    mám problém :) nevím jestli je to hostingem nebo….

    ale když chci aktualizovat WP na novější verzi vždy se mi zobrazí:

    Aktualizace je stahována z http://cs.wordpress.org/wordpress-3.0.4-cs_CZ.zip…

    Rozbalování aktualizačního balíčku…

    Warning: copy() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/t/tridni-web-strana/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 200

    Nepodařilo se zkopírovat soubory.

    Instalace se nezdařila

    Nevím, mohl by jste mi někdo poradit? Děkuji! :)

    #7735

    admin
    Keymaster
    Web

    Podle chybové hlášky jde o freehosting webzdarma.cz, který má tuto funkci patrně z “bezpečnostních důvodů” vypnutou. Nevěřím, že by vám ji např. po emailové žádosti zapnuli, takže budete muset patrně zůstat u klasické ruční instalace/aktualizace.

    Můžeme zkusit jiný způsob přenosu do souborového systému, ale nejsem si jist, zda také nevyužívá zakázané funkce copy(). Pokud se tím chcete dále zabývat, pošlete přístupové údaje (administrátor WordPressu a FTP) na email pavelevap@separatista.net.

    #7736

    admin
    Keymaster
    Web

    Případně jsme nalezli další způsob, jak tento problém obejít, zkuste se podívat na podrobnosti.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti