Ztráta příspěvků

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  djx1 a poslední změna je stará 12 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1397

  djx1
  Participant
  Web

  Ahoj,

  mám malý problém. Nezobrazují se mi příspěvky. A to jak v administraci, tak i na webu. Zkoušel jsem vypnout a zapnout všechny pluginy a nic. Zkoušel jsem i nativní šablonu a taky nic. S moji jsem nikdy problém neměl. Když se pokusím napsat článek (jsem stále přihlášen jako admin), tak mi to nedovolí uložit a nabídne mi to jen “odeslat ke schválení”. Nepomohl by někdo?

  Zde je obr z adminu:

  http://dosveta.rajce.idnes.cz/nastenka/#v001.jpg

  Ještě poznámka. Když na článek kliknu (třeba v “populární články”), tak se normálně zobrazí.

  Díky moc

  #10431

  admin
  Keymaster
  Web

  Vypadá to jako ztráta nějakých uživatelských oprávnění v administraci. Nejčastěji to může způsobit nějaký plugin, teoreticky může problém přetrvat i po jeho deaktivaci (uloženo v databázi). Nezkoušel jste nedávno nějaký plugin? Nebo to začalo dělat jen tak “z ničeho nic”? Na obrázku vidím, že se nabízí aktualizace – zkusil bych ještě spustit automatickou aktualizaci na nejnovější verzi… Případně zkuste třeba založit jiného uživatele s administrátorskými právy… Každopádně je to celé podivné…

  #10432

  djx1
  Participant
  Web

  Fungovalo to skvěle. Co jsem se informoval, tak prý asi spadl server a stránka nebyla chvilku dostupná. Od té doby tam nic není. Nové pluginy jsem nezkoušel…běží to takhle asi půl roku bez změny.

  Deaktivoval jsem všechny pluginy, dal nativní šablonu a zkusil v jiném prohlížeči (kvuli cookies)…a žádná změna. Nového admina jsem zkoušel zakládat a taky nic.

  #10433

  djx1
  Participant
  Web

  Tak jsem aktualizoval…

  Další poznatek. Pokud jsem přihlášen (jako admin), tak na stránkách články vidím. Ale v administrativní části se k nim nedostanu. Jakmile se odhlásím, tak články na webu nevidím a je tam “Omlouváme se, ale dle vašich požadavků nebylo nic nalezeno.”

  #10434

  admin
  Keymaster
  Web

  Ještě bych prověřil jednu věc. Jaký používáte hosting? Nemáte nějak omezenou např. velikost databáze. Problém s tlačítkem “Odeslat ke schválení” se tu již dříve řešil a nemožnost publikovat byla důsledkem právě zaplněného místa. Bohužel to ale zatím neřeší další zmiňované problémy, i když by mohly možná trochu souviset…

  P.S. Pokud jde o web uvedený v profilu, tak se mi i jako nepřihlášenému všechny články správně zobrazují…

  #10435

  djx1
  Participant
  Web

  Tak jsem nenašel, kde byla chyba. Hostuji u savany a tam mám prostoru dost.

  Chyba se stala asi v době, kdy “spadl” hosting. Dnes posílali info, že něco někde migrovali. Já v té době psal článek, tak se možná někde něco překroutilo, zamotalo a bylo uděláno…:-)

  Ještě včera jsem to obnovil ze zálohy – bohužel 14 dní staré, ale to přežiji. Proto již asi bylo vše vidět.

  Jinak díky za rady a pomoc….

  #10436

  admin
  Keymaster
  Web

  Díky za odpověď! Každopádně to byl vcelku zajímavý problém. Kdyby byla dostupná nějaká záloha databáze z doby, kdy se už chyba objevila, tak bychom ji uvítali k dalšímu testování… Každopádně chválím průběžné zálohování a doporučuji ho i všem ostatním – určitě se vyplatí :-)

  #10437

  djx1
  Participant
  Web

  To je škoda. DTB jsem nezálohoval, jinak bych poslal. Tak příště:-)))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti