Zpětná reakce uživatelů ve fóru

Domů Fórum podpory WordPressu Oznámení Zpětná reakce uživatelů ve fóru

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  kidnec a poslední změna proběhla před 2 roky, 8 měsíců.

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (z 9 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #856

  admin
  Klíčník
  Web

  Mnohé uživatele našeho fóra musím pochválit a moc jim poděkovat za skvělou zpětnou reakci, které se nám dostává. Naše rady obvykle vyzkouší, doplní a odpoví veřejně i pro všechny ostatní ve fóru, jak celý problém vlastně nakonec vyřešili…

  Bohužel, někteří uživatelé se podobně nechovají, pouze si nechají jen poradit a šup sem s dalším dotazem. Nově budeme v těchto případech trvat na zodpovězení (ukončení) předchozích dotazů, aby mohly být problémy na našem fóru většinově považovány za vyřešené. Konkrétní uživatele na to budeme upozorňovat přímo u konkrétních dotazů s odkazem na toto vlákno. Vím, že na to někdy třeba jen někdo zapomene, protože nemá v danou chvíli čas na odpověď ve fóru, takže neberte prosím případnou upomínku jako výčitku, ale spíše upozornění a prosbu o dořešení problému…

  Děkujeme za pochopení…

  #7789

  admin
  Klíčník
  Web

  Prosíme všechny uživatele, aby si zkontrolovali, zda doplnili odpovědi na všechny své položené dotazy. Často se stává, že vlákno skončí nějakou radou, ale uživatel už nepovažuje za nutné odpovědět, jak to vlastně celé dopadlo. Tato zpětná reakce je pro nás velmi důležitá, protože pak můžeme dotaz považovat za vyřešený a správně ho zařadit do příslušné kolonky, podle toho, co bylo nakonec pravou příčinou. Děkujeme!

  #7791

  Karlinho
  Účastník
  Web

  Mám dotaz – proč nemůžu vytvořit nové téma? Vždy mi to po odeslání napíše

  Topic not found.

  #7792

  admin
  Klíčník
  Web

  Karlinho: To je podivné, stále se to ještě objevuje?

  #20949

  lucky.man
  Účastník
  Web

  Nedaří se mi vytvořit nové téma. Po odeslání se nějakou dobu jakoby načítá (pracuje), ale v nových tématech se neobjeví. Nepadá to někam do spamu nebo něco podobného?

  #20951

  admin
  Klíčník
  Web

  lucky.man: Ano, Akismet to z nějakého důvodu zablokoval, nevím, co se mu na tom nelíbilo. Díky za upozornění!

  #21720

  Davidek1
  Účastník

  prosim o aktivaci VIP arena za 50 kc dnes sem ho koupil pravej nick je Davidek :)

  #21722

  admin
  Klíčník
  Web

  Davidek1: Vůbec netuším, co tento příspěvek znamená :-)

  #23056

  kidnec
  Účastník
  Web

  Tk jsem dnes prošel svá témata a myslím, že jsem k obsahu fóra přispěl jak otázkami tak i tam kde to šlo odpověďmi. Jen jsem nenašel možnost, kde by doslova autor topicu/moderator mohl zaskrtnout “vyreseno” a tim by se napriklad i uzavrely komentare.

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (z 9 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.