Zobrazení produktů + vlastní tlačítko

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Zobrazení produktů + vlastní tlačítko

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 11 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #32419

  chido
  Participant

  Zdravím,
  rád bych se zeptal pomocí jakého pluginu nastavím (a vytvořím) produkty, aby se mi zobrazovaly takto přehledně (viz. screenshot příloha). Nechci tam žádné zbytečnosti, pouze nadpis, obrázek, popis, cena a tlačítko.

  Dále by mě zajímalo jak k produktu přidám tlačítko, kterému mohu nastavit vlastní odkaz. Jde mi o to, aby se zákazník proklikl přímo do obchodu.

  Zkoušel jsem nějaké pluginy ze skupiny WooComerece, ale to mi vytváří produkty jako kdybych chtěl mít vlastní eshop. Jde mi pouze o to produkt prezentovat (affiliate) a pomocí tlačítka přesměrovat na cílovou stránku.
  Dá se vše toto ošetřit v rámci wordpressu aniž bych zasahoval ručně do kodu?
  Předem děkuji za odpověď.

  Attachments:
  #32465

  chido
  Participant

  opravdu nikdo?

  #32500

  admin
  Keymaster
  Web

  Pokud se nepletu, tak WooCommerce má možnost nastavení produktu jako externí a můžete tam pak zadat externí (affiliate) adresu? Zobrazení produktů na webu je často řešeno přímo šablonou, ale některé přebytečné věci lze snadno odpojit i pomocí hooků, můžeme zkusit nějaký příklad – co byste chtěl konkrétně odebrat?

  #32522

  chido
  Participant

  Děkuji za reakci, také už jsem přišel na to, že produkt musím nastavit jako externí. Nicméně mi to nejde pořád nastavit tak, jak to vypadá na přiloženém screenu v původním příspěvku. Tlačítko bych chtěl pod obrázek, nadpis nad a popis pod. Rád bych odstranil také ten layout “Popis – hodnocení”. Zkoušel jsem i jinou šablonu, ale vypadá to stejně/obdobně. (použil jsem i šablonu, kterou používá web, kterým se inspiruji)
  Jak fungují ty hooky? Předem děkuji.

  Attachments:
  #32526

  admin
  Keymaster
  Web

  Ano, defaultní zobrazení produktu nikdo moc speciálně neupravuje, ale samozřejmě je to možné. Základní přehled je hezky popsán třeba zde. Můžete tam i vidět, kde je příslušný hook zobrazen.

  Takže tu spodní část odeberete např. pomocí následujícího kódu:

  remove_action( 'woocommerce_after_single_product_summary', 'woocommerce_output_product_data_tabs', 10 );

  Ostatní můžete zase přesunout, tedy z jednoho místa je odebrat a přidat zase jinam.

  Kam a jak kód správně vložit najdete zde.

  #32542

  chido
  Participant

  Super, toto mi pomohlo dost, děkuji, moc si toho vážím.
  Odpojil jsem většinu věcí co jsem potřeboval, jen by mě zajímalo zda se dá změnit barva tlačítka a také jestli jde změnit, když kliknu na obrázek produktu, aby mě to redirectlo na jinou URL a né na “single product page”

  #32580

  admin
  Keymaster
  Web

  Na barvu tlačítka by mělo stačit jednoduché CSS, např. něco podobného:

  button.single_add_to_cart_button {
   background-color: red;
  }

  Náhledový obrázek produktu je umístěn v rámci akce woocommerce_before_shop_loop_item_title pomocí funkce woocommerce_template_loop_product_thumbnail(). Tuto funkci můžete zase odpojit a nahradit ji nějakou vlastní, kde bude obrázek odkazovat na externí web.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.