Změna URL u článku a přesměrování ze staré URL

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Změna URL u článku a přesměrování ze staré URL

Štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  JirkaH. a poslední změna je stará 8 let, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #25674

  JirkaH.
  Participant

  Dobrý den,
  umí WordPress v základu, případně je na to nějaký plugin, kdy v případě, že mám původní url nějakého publikovaného článku, a později ji upravím (třeba s aktualizací článku) na novou, tak aby systém bral v potaz ještě tu původní url, ze které by například zvládl permanent redirect na novou URL? Je něco takového ve WordPressu poveditelné?

  Například http://mujweb.cz/adresa-prispevku-original, kdy později dojde ke změně na novou url http://mujweb.cz/adresa-prispevku-nova, tak aby byl text přes permanent redirect stále dostupný i přes tu původní url?

  #25675

  admin
  Keymaster
  Web

  Nechtěl bych se mýlit, ale myslím, že to WordPress podporuje defaultně a není na to potřeba žádný plugin? Problém je s rubrikami a možná i stránkami, ale u příspěvků by to mělo bez problémů fungovat. Nebo jste to zkoušel a nefunguje?

  #25679

  JirkaH.
  Participant

  Díky za reakci. Teď jsem to zkoušel u příspěvků a skutečně to WP umí už v základu, dokonce snad od verze 2.3 :) takže se omlouvám za trochu zbytečný dotaz.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.