Změna textu pro komentáře

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 11 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #20818

  Marline
  Participant

  Zdravím , chci se zeptat , jak se dá přepsat tenhle text? (obrázek)
  a změnit obrázek vedle něj ? Poprosím cestu děkuji vám moc :) Nevím si rady.

  Attachments:
  #20823

  Dave_CZ
  Participant

  Zdravím, zjisti si z html zdroják (najeď myší na odkaz, klikni pravým a zkontrolovat prvek). V souborách šablony si najdi loop.php, nebo single.php (zobrazení příspěvku). Najdi si co jsi našel ve zdrojáku html (například div class=”entry-utility”) a hledej.

  Nejspíš to bude nějaká funkce například posted_in(); a tu najdeš nejspíš v souboru functions.php

  Jestli existuje jednodušší způsob, tak já ho neznám :D

  #20826

  admin
  Keymaster
  Web

  Používáte patrně šablonu Duena, takže by šel celý spodek s informacemi zakázat v menu Vzhled – Theme Options – záložka Blog – Enable Meta for blog posts? – zvolit “No”. Ale tím přijdete i o rubriky a autora, což asi není ideální.

  Samotnou úpravu textu je třeba provést v souboru themes/duena/post-formats/post-meta.php (pokud nepoužíváte formáty příspěvků tak pouze poslední řádky). Nevím, proč autoři šablony neumožnili výrazy definované ve funkci comments_popup_link() jednoduše překládat, protože jinak šablona překlad podporuje, ale možná bychom je na to mohli upozornit…

  A pokud jde o ikonku komentářů, tak ve stejném souboru je před touto funkcí definováno následující HTML:

  <i class="fa fa-comments"></i>

  A tato třída je automaticky použita při načítání ikonek z Font Awesome. Takže to buď můžete zcela odstranit nebo změnit třídu fa-comments na něco jiného (a pak se bude načítat i jiná ikonka).

  A nakonec ještě upozornění, že by bylo vhodné použít pro úpravy odvozenou šablonu (child theme), aby nedošlo po případné aktualizaci šablony ke ztrátě všech provedených úprav.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.